פולקסווגן משתמשת ביכולות השילוט הדיגיטלי לטובת "מעבר החצייה החכם"

במדינת איחוד האמירויות (UAE) שבמפרץ מעורבים הולכי רגל ביותר מ-20% מתאונות הדרכים בשל התעלמות תכופה של נהגים ממעברי החצייה. יצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן בשיתוף Soho Square Dubai פתחה בקמפיין "זהירות בדרכים" אשר מסייע לשמור על חייהם של הולכי הרגל מצד ובנוסף מסייע להחדיר את ההיכרות עם מותג הרכב פולקסווגן כבר מגיל צעיר:
קמפיין "מעבר החצייה החכם" של החברה מאפשר לילדים לעבור בבטחה את מעברי החצייה בדרכם לבית הספר, כאשר בכל פעם שהם מתקרבים למעבר החצייה, מציג מתקן פרסומי המוצב מעל ומצדי מעבר החצייה התראה לנהגים ואף מציג את שמותיהם של הולכי הרגל על מנת לייצר מודעות. מעבר החצייה מזהה את הילדים באמצעות תגים מיוחדים (עם לוגו של חברת פולקסווגן) אשר חילקה החברה לילדי בתי הספר באיחוד האמירויות.

צפו בקמפיין

כפי שאנו רואיםת השכילה פולקסווגן לייצר קמפיין פרסומי בעל ערך מוסף וחשיבות חברתית כמו "זהירות בדרכים" על מנת לשפר את מעורבות המותג בקהילה, חברת סמסונג גם היא הציגה לפני מספר חודשים קמפיין זהירות בדרכים משל עצמה תחת הכותרת "המשאית הבטוחה" אשר מיועד לאפשר עקיפה בטוחה של משאיות באמצעות קיר וידאו המוצב בחלקה האחורי של המשאית, קראו עוד כאן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל