כיצד ClearOne תמכה באתגרי האקוסטיקה במשרדי BMC Software

באמצעות טכנולוגיית "עיצוב אלומה" (Beamforming) אשר מבצעת מיקוד של האותות, ניתן היה לעשות שימוש במיקרופונים מיוחדים על מנת להתמודד עם המשטחים יוצאי הדופן בחדר הישיבות המרכזי באתר ההודי

בוידאו - על פתרון ה Beamforming

כאשר הארכיטקט שתכנן את חדר הישיבות בחר את חומרי הגלם, הוא בחר בחומרים שיוצרים אתגרים אקוסטיים: משטחים מחזירי אור, קירות ותקרות גבס ואף שולחנות מעץ קשה. לפיכך, התקנה קלאסית של מיקרופונים הייתה גורמת להחזרת גלי הקול מן הקירות ויצירת רעש רקע מוגבר.

חברת האינטגרציה המקומית שנבחרה להטמעת ציוד ה-AV , Genesis IT Innovations, הייתה חייבת לחשוב על פתרון שיאפשר לערוך בחדר שיחות וועידה מקומיות ומרוחקות מבלי להתפשר על איכות הצליל ולמרות תנאי האקוסטיקה הלא פשוטים בחדר.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

הפתרון שנבחר בסופו של דבר הוא שימוש בשני מיקרופונים מצומדי תקרה ללא מיקרופונים שולחנים כלל. המיקרופונים מסוגלים לעמוד בעומס האקוסטי שנוצר עקב המבנה המיוחד של החדר ולבטל את החזרת קרני הקול. באופן זה המיקרופונים קולטים באופן מיטבי את קולו של כל אחד מן המשתתפים בשיחה אפילו כאשר הם משנים את מיקומם בחדר. כמו כן, ניתן לשלוט בהיגוי של כל קרן בנפרד. כל זאת עם סינון מקסימלי של רעשי הרקע ושמירה על עוצמת קול קבועה.

מעבד האותות אשר הפעיל את המיקרופונים מאחורי הקלעים הוא ה- CONVERGE Pro 840T Signal Processor של ClearOne. את המערכת אשר שולטת בכל המערך ניתן להתקין באופן פשוט ביותר.

בסופו של דבר הפתרון, שהיה אלחוטי לחלוטין, השביע את רצונם של כל המעורבים בדבר. זאת לאחר הכוונון העדין הסופי של הערך שנעשה תוך כדי סיוע של ClearOne.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל