לא רק סמנכ"לים- משלחת שכוללת נציגות מממשלת סין, ביקרה את ארגוקום הישראלית

פמליה מכובדת אשר כללה את נציגי המותג ונציגי ממשלת סין, ביקרה בישראל להוקיר תודה על שיתוף הפעולה מול יילינק (Yealink) ולתכנן את הפצת הסדרות החדשות של המותג המוביל

תמונות המשלחת - ארגוקום

, AVmaster מגזין המולטימדיה

המשך שליטה בשוק ה SIP עם הסדרות המובילות לספקיות הענן; בזק, פרטנר, סלקום, הוט, ועוד רבות (אותן גם ביקרו), פתיחת שווקים חדשים בתחום SFB/TEAMS, הגדלת נתח שוק המרכזיות הפיזיות והמשך הסנכרון ההדוק במטרה לאפשר תמיכה מעולה למשווקים, אלה עיקרי הנושאים שהביאו את המשלחות מסין לביקור בארגוקום הישראלית. 

ארגוקום, המובילה את תחום טלפוניית ה SIP, ממשיכה לפתח את השוק בישראל, לבחון ולקלוט אינטגרטורים ומשווקים חדשים, כשהייחוד הוא בתחום פתרונות אלחוטיים כולל טלפון ועידה אלחוטי DECT. המותגים 'ילינק' (Yealink) ו'יסטאר' (Yestar) הינם מותגים המשווקים בבלעדיות על ידי ארגוקום, אשר עסוקה בימים אלה בתכנון הפצת הסדרה החדשה של ילינק- פתרון טלפוניה ומערכות לשיחות ועידת וידאו מאושר מיקרוסופט בSFB/TEAMS, כבר בתחילת 2019. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה

הנדרי ליו, מנהל איזור בחברת ילינק: "ארגוקום היא משווקת פרימיום של פתרונות ילינק, שותפה שלנו מעל 10 שנים, נותנת 'פייט' למשווקים רבים בעולם ומביאה כבוד גדול לישראל ולראיה הגיעה משלחת מכובדת אשר כוללת נציגים בכירים מהממשלה". 

אבי לוי, סמנכ"ל המכירות בחברת ארגוקום: "ארגוקום משקיעה רבות בפיתוח הסדרות השונות, בהדרכות רבעוניות ובליווי בשטח. המטרה שלנו היא לספק לשותפים העסקיים את כל הנדרש להתקנות מהירות ואיכותיות הכוללות ניהול מרכזי בענן של כלל ההתקנים; טלפוניה, ממירים ומרכזיות. בנוסף, ארגוקום ובית התוכנה CIS יוצאות עם שירות הקלטות בענן, קישור לחברות ISP, הקלטת שיחות למוקדי שירות ומכירות ופתרונות מאובטחים לענן מוצפן מבית סיסקו". 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל