מדוע מציאות מדומה מבוססת מקום היא הדבר הבא?

על פי חברת הייעוץ FutureSource, מציאות מדומה מבוססת מקום (LBVR) היא הדבר הבא והצרכנים צפויים להוציא עליה כ-299$ מיליון דולר עד סוף השנה הנוכחית וכ-809 מיליון דולר עד שנת 2022

בין החברות שכבר מדגימות מוצרים המבוססים על הטכנולוגיה ניתן למנות את FoxNet, Zero Latency ומעבדת ILMxLab של דיסני, אשר שימשה להפקת סרטי מלחמת הכוכבים האחרונים.

בניגוד לחוויית VR ביתית שדורשת השקעה שמתחילה מכמה מאות דולרים ויכולה לטפס לאלף דולר ואף יותר, חווית VR מבוססת מיקום צפויה להיות עממית יותר ולהתאים את עצמה לשווקים שונים.

ארבעת הקטגוריות החמות ביותר בתחום הן אולמות משחקים, חוויות מרובות משתתפים, אולמות קולנוע מבוססי VR ופארקי שעשועים. מתחמי המשחקים יתפסו כ-40% מן השוק של ורובם צפויים להיפתח בסין, אך החוויה שהן יציעו תהיה דלה יחסית.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה

הקטגוריה המתקדמת ביותר צפויה להיות זו של חוויות מרובות משתתפים שיתפרסו על שטחים גדולים בהם המשתתפים יוכלו לנוע בחופשיות. אף על פי שמספר האתרים יהיה מצומצם יחסית, זוהי הקטגוריה שצפויה לצמוח בקצב המהיר ביותר משנה לשנה. הסיבה לכך היא שקהל היעד שלה נמצא במדינות המפותחות ומחפש חוויה חברתית אקסקלוסיבית. 

העובדה שרוב המתחמים האלו יבוססו על מותגים מוכרים, רק תגדיל את האטרקטיביות שלהם עוד יותר, אך סביר להניח שבעיקר חברות גדולות כמו Void  או IMAX תוכלנה להרשות לעצמן לרכוש את זכויות השימוש בהם. חברות קטנות וסטארטפים כמו Latency Zero תיאלצנה כנראה לפתח תוכן משל עצמם או לשמש בעיקר כספקיות של הטכנולוגיה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל