מוזיאון מדאם טוסו מציג חוויה אינטראקטיבית של ליגת הצדק בכיכובו של הפלאש

המבקרים במוזיאון מדאם טוסו בסידני יכולים ליהנות מחוויה אינטראקטיבית של חברי ליגת הצדק, לראשונה גם בכיכובו של הפלאש. בזכות זיהוי תנועה מדויק ביותר, הם יכולים להפעיל את הכוחות המיוחדים של גיבורי העל שנוצרים בשילוב הקרנה מכמה מקרנים יחדיו (הקרנת מיפוי) ובתוספת אפקטים מיוחדים וצלילים

לדוגמה, על מנת להפעיל את מהירות העל של הפלאש, המבקרים צריכים לרוץ מסביבו כמה שיותר מהר על מנת לצפות באפקטים של ברקים ורוחות. מנגד, אם הם רוצים לקרוא לבאטמן, הם צריכים להפעיל את הפנס שמקרין את לוגו העטלף אל שמי הלילה של גותהם.

 שתי דמויות נוספות שמופיעות בתצוגה הן הן סופרמן ווונדר וומן (שנראית מן הסתם כמו העתק מדויק של גל גדות..). סופרמן יכול להשתמש בכוח הרב שלו על מנת להרים הליקופטר ואילו וונדרוומן יכולה לבצע את שילוב הידיים המפורסם שלה על מנת לצבור עוצמה ולגרום לפיצוץ חזק.  

החוויה המיוחדת הזו, המשתמשת בטכנולוגיה בשם Holovis , נוצרה בשיתוף פעולה של מספר אנשי מקצוע מתחום ה-AV העובדים בחברת האם של מדאם טוסו, Merlin Entertainments, והיא מצטרפת לחוויות דומות של ערוץ MTV ושבוע האופנה שהוצגו בשנה שעברה. בכך היא מהווה את השלב האחרון בהפיכתו של המוזיאון לאינטראקטיבי ומושך יותר בו המבקרים עומדים במרכז של סצנות ורגעים אייקונים.

כמובן שמבחינת האורחים במוזיאון, הטכנולוגיה הזו היא שקופה לחלוטין והם אינם מודעים לרמת המורכבות האדירה שלה.

על מנת להפוך את החוויה לכמה שיותר נאמנה למקור, המעצבים השתמשו בסטורי- בורד אלקטרוני של ריבועי קומיקס עליו הלבישו את האפקטים המיוחדים ולאחר מכן ביצעו מידול של שטח התצוגה עם מודלים תלת ממדים של הגיבורים שהודפסו באופן מדויק באמצעות מדפסת תלת ממדית. בשלב האחרון הריצו את הסצנה באמצעות מקרן בודד על מנת לוודא שכל דבר יושב בדיוק במקום.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל