יום רביעי , אפריל 14 2021

מיני-מקרן לייזר נייד חדש של Epson מתממשק לסטרימרים, סמארטפונים וקונסולות משחק – להקרנות ענק בכל פינה בבית

ימי הקורונה, בהם חלק מהילדים עדיין בבתים, ממשיכים לאתגר לא מעט הורים, ובמיוחד כאלה שיש להם יותר מצאצא אחד. המריבות על השלט רק הולכות ומתגברות, השעמום בשיאו והמסכים הקטנים בהם כולם שקועים, קטנים מדי לסרטי הקולנוע. לא עוד: Epson מכריזה בישראל על השקת בכורה של ה-EF-100, מקרן הלייזר בטכנולוגיית LCD3 הנייד הראשון של החברה שמובילה כיום את שוק המקרנים העולמי. 

המקרן קטן במיוחד וקומפקטי (23 ס״מ באורך ומשקל של 2.7 ק״ג) מיועד לשמש את כל מי שמבלה בבית, בין אם מדובר בפריקים של אקס-בוקס, או פלייסטיישן, דרך חובבי הקולנוע הביתי (כולל ,פרוזן החדש/ישן)… המקרן החדש והמדוגם, שמגיע בצבעי שחור זהב או בלבן כסוף יוקרתי, מיועד לכל אלה שרוצים הקרנות הענק, בכל חדר בבית (כולל בגינה, או בחצר ואפילו על התקרה בחדר הילדים) והוא מהווה פתרון מנצח למי שרוצים לשחק, לצפות בסרטים על גבי מסך ענק.   

אין צורך כמעט בתחזוקה שוטפת ומקור האור יספיק למעל 20 אלף שעות הקרנה – כלומר שימוש בכל יום במשך עשר שנים (בתקווה שעד אז משבר הקורונה יחלוף לו…). ה- EF-100 מספק גם תיקון תמונה אוטומטית אנכית לניתוח תמונות ותיקון הגיאומטריה האנכית של התמונה.

משתמשי סמארטפונים, נגני DVD, קונסולות משחק, או לפטופים יכולים להתחבר למקרן באמצעות כבל HDMI פשוט וכן ניתן לחבר מגוון סטרימרים של מרבית החברות הגדולות בשוק. 

להשלמת התמונה: המקרן מצוייד ברמקולים מובנים וקישוריות בלוטות׳ עבור רמקולים חיצוניים. 

מחיר: החל מ 3,999 שקל. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל