יום ראשון , דצמבר 5 2021

מקרן לייזר חדש מתוצרת NEC והעניינים בגזרת מקרני הלייזר מתחילים להתחמם

 


בעוד כי בהשוואה למקרנים סטנדרטיים, מקרני לייזר נחשבים יקרים יותר, הם מציגים יתרון בכך שהם יכולים להאיר חזק יותר ולאורך זמן. לצורך השוואה, נורת מקרן סטנדרטית יכולה לפעול כ-4,000 שעות, אולם לאחר כ-2,000 שעות  – עצמת ההארה של הנורה (Lumens – נמדד לרוב החל מ-2000 ואילך) דועכת בצורה ניכרת. ניתן לראות את התמונה אולם לא באותה חדות כפי שהיה בהתחלה. טכנולוגיית הלייזר מאפשרת למקרן לשמור על אותה עצמת הארה לאורך כל שעות הנורה (לייזר). כך שאם אנו משתמשים בנורה בעלת אורך חיים של 20 אלף שעות בעצמת הארה של 6000 לומנס (Lumens) – זו העוצמה שתישמר לאורך כל הדרך, וכפי שאומר המשל "הזול יקר והיקר זול", גם במקרה זה יש חיסכון גדול בעלויות תחזוקה (אין צורך בפילטרים או ניקוי).

בחזרה ל-NEC – הסדרה החדשה של החברה נקראת PX1004UL, יש לה רזולוציה של WUXGA) 1920 x 1200) אולם המקרן יכול לקבל אותות 4K/UHD. עוצמות ההארה נעים החל מ-5,000 אנסי לומנס ועד ל-10,000 וכולם עם אחריות ל-20 אלף שעות עבודה לנורה. 

מקרן לייזר חדש מתוצרת NEC והעניינים בגזרת מקרני הלייזר מתחילים להתחמם, AVmaster מגזין המולטימדיהעוד קצת פרטים טכניים מפרסומי החברה: 

יחס צפייה 16:10

ניתן לחבר עדשות מיצרנים אחרים

זום ממונע

חיבורי BNC, VGA, Display Port, HDMI, HDBaseT

מקרן לייזר חדש מתוצרת NEC והעניינים בגזרת מקרני הלייזר מתחילים להתחמם, AVmaster מגזין המולטימדיהיציאת HDMI לטובת שרשור מקרנים

חיבור רשת

חיבור RS 232

תמיכה ב HDCP

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל