חברת פוליקום הכריזה על הרחבת משפחת הטריו ושיחררה עדכון גרסת תוכנה ל-  Trio8800)UCS 5.5.2AC). העדכון משדרג את יכולות המצגת המקומית בחדרי הישיבות באופן משמעותי.

עד היום תמך הטריו לצורך מצגת מקומית בחדר הישיבות בשלוש האופציות הבאות: חיבור כבל USB למחשב, שימוש בתוכנת Skype for Business (באמצעות רשת קווית או אלחוטית) ושימוש באפליקציה ייעודית של פוליקום.

משפחת הטריו של פוליקום מתרחבת, משפחת הטריו של פוליקום מתרחבת, AVmaster מגזין המולטימדיה

כעת התווספו שתי יכולות אלחוטיות חדשות: Miracast שזמין במערכת הפעלה חלונות 10 ובכל מכשיר נייד (טלפון או טאבלט) עם מערכת הפעלה אנדרויד, ו- AirPlay שזמין בכל מחשב נייד של חברת Apple וכמובן ב-iPhone וב-iPad.

מפוליקום נמסר כי טכנולוגיות אלו הינן חלק בלתי נפרד ממערכות ההפעלה ועל כן לא מחייבות את המשתמש להתקין כל אפליקציה על המחשב או המכשיר הנייד שברשותו.

עדכון התוכנה כולל חידושים נוספים אשר מייעלים את יום עבודתם של לקוחות פוליקום; מעתה ניתן לרשום את המכשיר לשתי מרכזיות SIP במקביל, כאשר אחת מהן יכולה להיות Skype For Business On Prem או O365. בנוסף רישום המערכת לשירות היומן של מייקרוסופט מאפשר Click to Join לא רק ל- Skype For Business כי אם גם לשירותי הענן של Zoom ו- BlueJenas.

בנוסף הכריזה פוליקום על ה- Trio8500 שבגרסה זו משמש כטלפון ועידות לחדרים קטנים אשר יהיה זמין בישראל עד סוף הרבעון הראשון של 2018.

כמו כן פוליקום הכריזה על הרחבת התמיכה במצלמת USB עבור ה-Trio8800 ועוד לפני סוף שנת 2017 פוליקום תשחרר מצלמת PTZ עם יכולות תקריב אופטי (Optical 12 X Zoom) בחיבור USB שמיועדת למערכת ה- Trio8800.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לפוליקום ישראל בטלפון 03-9251444.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל