נאט"ו בחרה ב-Polycom כספקית התקשורת האחודה (UC) הראשית למטה החדש של הארגון בבריסל

, נאט"ו בחרה ב-Polycom כספקית התקשורת האחודה (UC) הראשית למטה החדש של הארגון בבריסל, AVmaster מגזין המולטימדיהחברת פוליקום נבחרה ע"י נאט"ו (ארגון האמנה הצפון-אטלנטית) כספקית העיקרית של ציוד תקשורת אחודה (UC) בפרוייקט תשתית ה- Active Network במטה החדש של נאט"ו בבריסל, בלגיה. פלטפורמת ה- RealPresence המאפשרת שיתוף וידאו, קול ומידע בארגון תשחק תפקיד חשוב בפרויקט ANWI של נאט"ו המוקדש להטמעה של טכנולוגיות תקשורת אחודה ושיתופיות ברחבי הארגון על מנת לתמוך בקבלת ההחלטות, התיאום ושיתוף הפעולה בין הגורמים השונים הפועלים מטעם 28 המדינות החברות בארגון.

בנוסף לפלטפורמת ה- RealPresence, תספק פוליקום 2,500 תחנות קצה מסוג Polycom VVX business media voice המיועדות לשימוש באמצעות Skype For Business.

, נאט"ו בחרה ב-Polycom כספקית התקשורת האחודה (UC) הראשית למטה החדש של הארגון בבריסל, AVmaster מגזין המולטימדיה
בניין מפקדת Nato החדש בבריסל, בלגיה http://www.nato.int

התשתית תוצב במפקדה החדשה של הארגון הבינלאומי בבריסל, בנייתו מוערכת ב-750 מיליון אירו והוא צפוי להתחיל לפעול בצורה מלאה במהלך שנת 2016.

מנהל פרוייקט ההקמה של מפקדת Nato החדשה בבריסל, סטיבן ג'אניס, מסר לכלי תקשורת כי לאור השינויים בדינמיקה העולמית נדרש הארגון הבינלאומי הגדול לתקשורת מאובטחת, גמישה וקלה לתפעול בהיקף רחב, כזו אשר מתממשקת עם פלטפורמות קיימות: "במהלך 6 השנים האחרונות פיתחנו מערכת יחסים מעולה עם פוליקום. יש עבורנו חשיבות גבוהה לדרך בה פוליקום מתממשקת עם פלטפורמות תקשורת אחרות כגון מיקרוסופט, אשר יקנו לנו יכולות תקשורת המתאימים למאה הבאה".

שון ברג, סגן נשיא בחטיבת הסקטור הציבורי בפוליקום הביע את שביעות רצונו מהעסקה ומסר כי יש בכך יתרונות של ממש לארגון ותרומה אמיתית לבטחונם של אזרחים ברחבי העולם: "התקשורת מהווה חלק אינטגרלי בכל ארגון, אולם במקרה זה פלטפורמת התקשורת הבלתי מתפשרת של פוליקום משחקת תפקיד חיוני ומאפשרת ביטחון ושלווה למיליוני אזרחים ברחבי העולם. התשתיות החדשות יעזרו לחסוך במשאבים, להרחיב יישומים קיימים ומציבה בידי הארגון יתרונות ויכולות חדשים שלא היו לו בעבר".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל