נכנסים והחדר מתעורר לחיים. Crestron DM

למרות שנדמה לכולם שהשנה האחרונה היתה שנת מפנה באופי העבודה הארגוני, Crestron ממשיכה להאמין ולהשקיע בחללי העבודה הארגוניים ומשדרגת את משפחות הפתרונות שלה באופן שוטף. 

קרדיט תמונה ראשית – commercialintegrator

Crestron DigitalMedia הוא שם כולל למשפחת מוצרים ופתרונות שהחברה פיתחה והרחיבה בשנים האחרונות. המטרה היא לייצר חוויית משתמש יוצאת דופן ובוידאו הבא תוכלו ללמוד מעט אודות התועלות והיתרונות של משפחת ה DigitalMedia. 

אז מה בעצם נכנס תחת הכותרת של Digital Media? החיבור של כל מכשיר, שישמש כמקור (אם מדובר במחשב נייד, לדוגמא) לכל תצוגה. פתרונות להרחקה הפצה ומיתוג של תוכן.

 

מוצרי DigitalMedia מבית Crestron מספקים פתרון לכל חלל ולכל ארגון, משרדי חברה, אוניברסיטאות וקמפוסים, חדרי מבצעים או חמ"לים או כפי שאומר Alex Peras  מנהל מוצר Digital Media בCrestron בוידאו לפניכם: "יש לנו מוצר לכל צורך".

 

הערך המוסף מתבטא ביצירת חוויית משתמש שלמה: מהכניסה לחדר דרך לחיצת הכפתור הראשונה, החדר מתעורר לחיים- האור נדלק, המסך בתצוגה המתאימה, המצגת כבר מוכנה ואפשר להתחיל. חווית המשתמש  היא לא ברמה של חדר בודד אלא של הבניין או הקמפוס כולו.

 

רוצים לדעת עוד? צרו קשר עם נציגות Crestron בישראל, ותקבלו את פתרון ה-AV האיכותי ביותר לצורך שלכם.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל