יום שישי , דצמבר 3 2021

ציון לשבח: סמסונג ישראל בפעילות נוספת למען הקהילה בהשתתפות הוועד הפראלימפי

לאחר שלפני כחצי שנה השיקה סמסונג ישראל 3 כיתות דיגיטליות בבתי חולים לטובת ילדים המאושפזים בבתי חולים לתקופות ארוכות, משיקים סמסונג אלקטרוניקס והוועד הפראלימפי פעילות משותפת של סדנאות יצירה לילדים מאושפזים בהשתתפות ספורטאים פראלימפים.

הפרויקט הינו  חלק מפעילות העשייה הקהילתית של החברה עבור ילדים בבתי החולים כאשר הכיתות הקיימות אשר משמשות לרווחת הילדים לטובת למידה משחק או קריאה, ישמשו לטובת כפלטפורמה למגוון סדנאות יצירה דיגיטליות כגון סדנאות אנימציה צילום, קומיקס, דמיון מודרך ועוד, באמצעות מדריכים מוסמכים.

חלקה המרכזי של הפעילות עם הילדים תהיה המפגש עם הספורטאים חברי הסגל הפראלימפי. במהלכם יספרו הספורטאים לילדים על הדרך שעשו עד לפסגה, על הקשיים ועל הכלים בהם השתמשו כדי להתגבר עליהם על מנת לספק להם כוחות נפש, מוטיבציה תוך חיבורם לעולםהספורט והאתגר. הספורטאים הפראלימפיים שיבקרו את הילדים מגיעים ממיגוון ענפי ספורט: שחייה, התעמלות, ג'ודו, אופניים, אתלטיקה, שייט ועוד.

מר קריין קו- מנכ"ל סמסונג ישראל "התפיסה המנחה את הפרויקט הינה לתת לילדים השראה באמצעות ספורטאים מהווים מודלי לחיקוי. הספורטאים הבכירים מהסגל הפראלימפי של ישראל, אנשים שעשו דרך ארוכה ומאתגרת עד שהגיעו לפסגת השאיפות – ומייצגים את ישראל בארועי השיא. אלו אנשים היודעים להעצים ולבנות מוטיבציה, ללמד איך מתגברים על קשיים נפשיים ועל פציעות גופניות. הם יספרו לילדים כיצד הם התגברו על הקשיים בדרך. כל אלו הם כלים שיכולים לסייע בתהליך הריפוי של הילדים שחלקם לא יצאו מבתי החולים שבועות וחודשים והם במרחק רב מביתם ומחבריהם".

אבי לרמן – מנכ"ל הוועד הפראלימפי בישראל."זהו כבוד גדול עבורנו לקחת חלק בפרויקט חשוב זה אותו מובילה חברת סמסונג, אחת החברות המובילות בתמיכתם בספורט האולימפי והפראלימפי בארץ ובכל העולם. הפרויקט המתוכנן הוא מרגש במיוחד עבורנו , שכן הספורטאים שלנו, שלכולם מגבלה פיזית זו או אחרת, הגיעו להישגים אדירים, אישיים ולאומיים, והם בהחלט מתאימים לשמש מנטורים מעוררי השראה לילדים השוהים בבתי החולים , לכוון אותם לחשוב חיובי ובעיקר להאמין בעצמם, ובבוא היום, לעסוק בפעילות ספורטיבית-תחרותית. הספורט, ויעידו על כך כל המחקרים הרפואיים , הוא התרופה הטובה ביותר להרבה מאוד מגבלות גופניות ונפשיות , ואני מאחל לכולנו הצלחה במיזם החשוב והייחודי הזה."

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל