ציון לשבח: סמסונג ישראל בפעילות נוספת למען הקהילה בהשתתפות הוועד הפראלימפי

לאחר שלפני כחצי שנה השיקה סמסונג ישראל 3 כיתות דיגיטליות בבתי חולים לטובת ילדים המאושפזים בבתי חולים לתקופות ארוכות, משיקים סמסונג אלקטרוניקס והוועד הפראלימפי פעילות משותפת של סדנאות יצירה לילדים מאושפזים בהשתתפות ספורטאים פראלימפים.

הפרויקט הינו  חלק מפעילות העשייה הקהילתית של החברה עבור ילדים בבתי החולים כאשר הכיתות הקיימות אשר משמשות לרווחת הילדים לטובת למידה משחק או קריאה, ישמשו לטובת כפלטפורמה למגוון סדנאות יצירה דיגיטליות כגון סדנאות אנימציה צילום, קומיקס, דמיון מודרך ועוד, באמצעות מדריכים מוסמכים.

חלקה המרכזי של הפעילות עם הילדים תהיה המפגש עם הספורטאים חברי הסגל הפראלימפי. במהלכם יספרו הספורטאים לילדים על הדרך שעשו עד לפסגה, על הקשיים ועל הכלים בהם השתמשו כדי להתגבר עליהם על מנת לספק להם כוחות נפש, מוטיבציה תוך חיבורם לעולםהספורט והאתגר. הספורטאים הפראלימפיים שיבקרו את הילדים מגיעים ממיגוון ענפי ספורט: שחייה, התעמלות, ג'ודו, אופניים, אתלטיקה, שייט ועוד.

מר קריין קו- מנכ"ל סמסונג ישראל "התפיסה המנחה את הפרויקט הינה לתת לילדים השראה באמצעות ספורטאים מהווים מודלי לחיקוי. הספורטאים הבכירים מהסגל הפראלימפי של ישראל, אנשים שעשו דרך ארוכה ומאתגרת עד שהגיעו לפסגת השאיפות – ומייצגים את ישראל בארועי השיא. אלו אנשים היודעים להעצים ולבנות מוטיבציה, ללמד איך מתגברים על קשיים נפשיים ועל פציעות גופניות. הם יספרו לילדים כיצד הם התגברו על הקשיים בדרך. כל אלו הם כלים שיכולים לסייע בתהליך הריפוי של הילדים שחלקם לא יצאו מבתי החולים שבועות וחודשים והם במרחק רב מביתם ומחבריהם".

אבי לרמן – מנכ"ל הוועד הפראלימפי בישראל."זהו כבוד גדול עבורנו לקחת חלק בפרויקט חשוב זה אותו מובילה חברת סמסונג, אחת החברות המובילות בתמיכתם בספורט האולימפי והפראלימפי בארץ ובכל העולם. הפרויקט המתוכנן הוא מרגש במיוחד עבורנו , שכן הספורטאים שלנו, שלכולם מגבלה פיזית זו או אחרת, הגיעו להישגים אדירים, אישיים ולאומיים, והם בהחלט מתאימים לשמש מנטורים מעוררי השראה לילדים השוהים בבתי החולים , לכוון אותם לחשוב חיובי ובעיקר להאמין בעצמם, ובבוא היום, לעסוק בפעילות ספורטיבית-תחרותית. הספורט, ויעידו על כך כל המחקרים הרפואיים , הוא התרופה הטובה ביותר להרבה מאוד מגבלות גופניות ונפשיות , ואני מאחל לכולנו הצלחה במיזם החשוב והייחודי הזה."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל