סמסונג מבצעת ניסויים ראשונים בשוק הרכב האוטונומי

חברות הענק משקיעות במנוע הצמיחה הכי חזק שלהן- הרכב האוטונומי 

סמסונג נכנסה לראשונה לשוק הרכבים האוטונומים לאחר שרכשה מספר סטרטאפים בתחום, וזאת למרות שהיא לא תבנה את הרכבים עצמם, אלא תתרכז בפיתוח טכנולוגיות עבורם. את הניסויים היא עורכת בבסיס חיל האוויר לשעבר "קסל רוק" שבמרכז קליפורניה, ובכך היא מצטרפת לחטיבת הרכבים של גוגל, Waymo, אשר עורכת ניסויים באתר כבר מ-2014 על גבי שטח של יותר מ-1200 דונם.

אתר הניסוי שנמצא בקרבת שני כבישים מהירים, ארבעה נמלי תעופה והנמלים של אוקלנד ולוס אנג'לס, מאפשר לגוגל וסמסונג לבצע יותר ממאתיים סימולציות של כבישים מהירים ועירוניים ואף לדמות מכשולים שונים כמו למשל פסי רכבת. בעתיד יוקם בשטח קמפוס פיתוח מיוחד בשותפות עם חברת היזמות GLDPARTNERS  ובעידוד חטיבת הפיתוח במחוז מרסד, בתוכו שוכן אתר הניסוי.

 

במשך עשרים השנה הקרובות, יתרחב המתחם לשטח עצום של 8000 דונם ובו 10,000 עובדים. (כיום ישנם כ-380,000 משרות בתחום בכל קליפורניה), אך בעוד זמן קצר הוא כבר יעמוד בכל הסטנדרטים התעשייתיים הנדרשים. באופן זה והודות למרחק של 129  ק"מ בלבד מעמק הסיליקון, הוא יוכל לשרת הן את הספקים והן את היצרנים העוסקים בתעשיית הרכבים האוטונומים.

בזכות ההשקעה הזו מקווים בחטיבת הפיתוח של המחוז, שהמתחם ולמעשה מדינת קליפורניה כולה, יוכלו להיות התשתית העתידית של התעשייה.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל