כתבות נוספות בנושא

כמה החוויה חשובה למשתמשים ? האם עולם התעסוקה החדש בכיוון של 'אין סטנדרט' בממד כלי העבודה? מהו העתיד של הנדל"ן הארגוני, ואיך המציאות המשתנה היא הקבוע היחיד במשוואה החדשה? פגשנו את דיויד מרגולין, סמנכ"ל השיווק העולמי של קרמר אלקטרוניקה, לשיחה עמוקה על התמורות בשטחי העבודה השונים וזוויות ההתבוננות המעניינות של התעשייה על המתרחש. 

היום שאחרי

די ברור שגם אחרי הקורונה יוצע לצוותים רבים להמשיך לעבוד מהבית או לפחות לשלב עבודה 'היברידית'. מה עושים עם נדל"ן, ליסינג ושאר התקורות ? שינויים והתאמות ברצפת העבודה יהיו אורחים די קבועים בשגרת ניהול הארגון; טכניקת מוביליטי, פתרונות Touchless, עבודה מהבית ועוד, ישנו את שיטות הניהול אבל לא רק. גם ה HR, המכירות ועוד מחלקות עוברות שינויים מרחיקי לכת בתוך הארגון. אולם גם זה לא הסוף- ורטיקלים שלמים כמו חינוך, רפואה, רשויות ורבים אחרים עוברים אבלוציה בעקבות השוק-טראפי אליו העולם נכנס. 

מרגולין מאמין שהשינוי יבוא תוך אימוץ עוד ועוד פתרונות כמו ה'קורונה תג' של קרמר – "מרעום קרבה" המאפשר לארגון לדייק בניתוח נתוני העובדים החשודים במקום לשלוח קומות שלמות הביתה. וזה רק בהיבט של אלה שיכולים לעבוד, אבל איך הם עובדים ? שיחות וידאו על MUTE עם מסכים מוחשכים, ועוד 'פטנטים' רשלניים מקומיים שמשבשים יותר ויותר את התקשורת הבינאישית שנפגעה אנושות גם כך. 

האם המרחק הוא הזדמנות או אסון? היצרניות מסתכלות קדימה לקראת העתיד לבוא ומבינות שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים – מי שתבין באופן מדויק, תוכל לחזות את השינויים הבאים ותהיה 'מודולרית' ומוכנה טוב יותר לכל תרחיש. 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

קרא עוד »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל