יום שלישי , יוני 2 2020

עוד מבט אל עבר ISE 2019 – מספרים וגם שיאים, ומתחילים להתכונן ל-2020

נציגי AVIXA ו-CEDIA גוזרים את הסרט (תמונה: יח"צ)

 

הסיכום של ISE 2019, הפעם ה-16 בה האירוע נערך ב-RAI שבאמסטרדם, מציג כמה שיאים חדשים עבור התערוכה שהפכה כבר מזמן לסוג של תו תקן בתעשיית ה-proAV. במהלך התערוכה, שנערכה כזכור בין ה-5 ל-8 החודש, הייתה לפי דיווח המארגנים הגדולה ביותר אי פעם.

לא פחות מ-15 אולמות אירחו את המציגים הרבים ואת המבקרים שהגיעו בהמוניהם. שטח התצוגה הכולל, בנטו, עמד על לא פחות מ-56,100 מטרים מרובעים שהספיק כדי לארח 1,301 מציגים – ואם לא ברור, מדובר בשני שיאים. כ-15% מהמציגים, או 225 ליתר הדיוק, השתתפו בפעם הראשונה אי פעם ב-ISE. הדוכנים הרבים האלה משכו אליהם גם מספר שיא של מבקרים: 81,268 שמתוכם, לפי המארגנים, 32% ביקרו בתערוכה בפעם הראשונה. בדרך גם נשבר שיא המבקרים ביום אחד אי פעם ב-RAI.

עד כמה ההצלחה הייתה גדולה? אפשר אולי לקבל עוד סימן מכך ש-92% משטח התצוגה של ISE 2020, שעדיין ייערך ב-RAI באמסטרדם לפני המעבר לברצלונה, כבר נמכר במהלך התערוכה הנוכחית.

"כתערוכה, כמקור שאין לו תחרות להכשרה והתפתחות מקצועית, וכיעד לפגישות ועסקים עבור התעשייה הגלובלית – ISE 2019 סיפקה את הסחורה. הפתיחה, נאום הסגירה ושני הפרויקטים של הקרנות מיפוי היוו חלונות ראווה נהדרים המראים כיצד מקצועני אירועים ואחרים יכולים לרתום את תעשיית ה-AV כדי להביא את היצירתיות שלהם טוב יותר לידי ביטוי", אמר מייק בלאקמן, מנהל התערוכה.

AVIXA אירחה במסגרת התערוכה שני אירועי 'אז מה עכשיו' – שני אירועים אסטרטגיים וטכנולוגיים בתפוסה מלאה שהתמקדו בחוויות AV מוכללות בחינוך הגבוה ובארגונים, השותפה CEDIA ערכה במהלך התערוכה 36 קורסים שונים בנושאים כמו מגמות פורצות, כישורים טכניים וכן הצלחה עסקית.