על הגל, בדרך ל ISE- אריאל מרקוס משתף על מה שהיה וגם מה שיהיה

אם הייתי מבקש מאריאל מרקוס, שותף מייסד ו CTO בחברת MSOLUTIONS, לספר על המסע שעברה החברה בשנתיים האחרונות, יש סיכוי שהתשובה היתה ממש ארוכה; שינוי מבנה הפעילות באמצעות מעבר להפצה של איסטרוניקס המוכרת, ההתפתחות והצמיחה של החברה הישראלית ואיתה סל המוצרים, ועכשיו כמובן העלייה למטוס משער ISE 2022. בכל זאת הספקנו לא מעט בכמה דקות בודדות. 

מתחילים הכי חזק ואז מגבירים 

מרקוס מתמצת את השנתיים האחרונות, המהוות סיפור מרתק של הצלחה, כעמידה מול אתגרים ויצירת ממשקים חזקים. הנקודות הללו כוללות הסכם הפצה עם איסטרוניקס שמינפה את הפתרונות מבית MSOLUTIONS באמצעות צוות המחזיק בידע וניסיון של שנים, הצטרפות לפלטפורמה של Xyte ויצירת מענה ייחודי עם הטסטר שקיבל מספר שדרוגים בעצמו ולקינוח – השקה של קו מוצרים בתחום ה-UC שקיבל היענות גבוהה ומשוב מעולה מהלקוחות. החברה, שהחלה את דרכה עם חזון של מוצר שהחדרתו עוברת דרך חינוך שוק מאתגר, נדרשה להתאים את עצמה במאמצים רבים לתפישת 'פתרון' והיום התחושה של מקימיה היא שיש לה את העומק לתת מענה לכל הזדמנות ואתגר.

תערוכה בסימן שותפויות 

מרקוס מספר כי MSOLUTIONS תהיה נוכחת בארבעה  ביתנים בתערוכה ותציג חידושים רלוונטיים לכל אחד מהם; עם חברת VALENS יוצגו החידושים האחרונים שחלקם יהיה זמין מיד לאחר Infocomm 2022, אחד מהם יעשה חיים קלים מאוד למתקינים מבטיח מרקוס. 

עם חברת Xyte יוצג הממשק שנוצר עבור הטסטר והיכולות שנוצרו בחיבורו לפלטפורמת HaaS-hardware as a Service. בדומה לפתרונות רבים בתעשייה שלנו, רק אחרי שרואים וחווים את העוצמה המשולבת ניתן להבין את הערך המוסף, ועבורנו, שלושת השמות הללו- MSOLUSIONS, XYTE ו VALENS, שייכים גם למדף הגאווה. בכל זאת שלוש חברות ישראליות. 

"ואם אני לא יכול להגיע לביתן?"

נראה שמרקוס מוכן למשימה והוא מזמין את המבקרים והצופים שלנו להתנסות, לשאול ולהתייעץ. מי שלא יצליח להגיע לתערוכה בברצלונה השנה, יוכל למצוא את החידושים וההכרזות בחדר התצוגה באיסטרוניקס, אשר צפוי להיפתח מעט אחרי סיומה. 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל