עם VoxBox של פוליקום אפשר לנהל ישיבה משרדית מכל מקום ובכל מקום

, AVmaster מגזין המולטימדיה
לחבר למחשב ולהשתתף בפגישה גם מהשטח – Voxbox (תמונה: Polycom)

 

בעולם המודרני הדיגטילי יציאה מהמשרד ליום עבודה בחוץ אינה אומרת שאי אפשר לנהל פגישות עבודה גם מרחוק. זה בדיוק מה שעומד מאחורי ההשקה של VoxBox, פתרון תקשורת וניהול שיחות ועידה לעובד הנייד שהציגה פוליקום (Polycom) לאחרונה.

VoxBox הוא שילוב של רמקול/מיקרופונים במארז קומפקטי במיוחד שמאפשר, באמצעות חיבור קל עם כבל USB או באמצעות קישוריות בלוטות' למחשב נייד, לנהל שיחות עבודה מכל מקום – בין אם מדובר במשרד, בחדר ישיבות, בתחנת רכבת או בבית קפה. הוא יכול לעבוד עם Office 365, עם Skype for Business וכן עם Jabber של סיסקו (Cisco) ועוד, וההכנה לשיחה אינה דורשת כל ידע מיוחד: פשוט לחבר, לפתוח את היישום המתאים, ולהתחיל לשוחח.

פוליקום שילבה ב-VoxBox את טכנולוגיית ה-HD Voice שלה עם תמיכה בדופלקס מלא ובביטול תופעות של הדהוד. כן שולבה במערכת טכנולוגיית NoiseBlock הקניינית של החברה כדי למנוע הפרעות של רעשים סביבתיים.

כאמור מדובר במכשיר בעל מידות נוחות במיוחד שקל לשנע ממקום למקום. עם מידות של 110x110x25 מ"מ ועם משקל של 372 גרם בלבד הוא נכנס בקלות לתיק המחשב הנייד וניתן לשלוף אותו לפעולה בכל עת ובכל מקום, ועם תמיכה בתקן IP64 הוא מציע גם עמידות נאה למים ואבק, כך שלא צריך לחשוש מעבודה גם במקומות בהם מוגשים שתייה ואוכל.

בלב המערכת נמצאים 4 מיקרופונים כיווניים שמספקים כיסוי של 360 מעלות למרחק של עד 3 מטרים. כאמור ניתן לחבר אותו למחשב באמצעות כבל USB 2.0 או באמצעות חיבור בלוטות' 4.1 ומעלה כשניתן לצמד את VoxBox לעד עשרה מחשבים בו זמנית.

לפרטים מלאים לחצו כאן.

https://youtu.be/p1cSdPZWt0M

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל