פתרון קולבוריישן חדש של פלאנאר לחדרי ישיבות וכיתות לימוד – Planar TouchMark

, פתרון קולבוריישן חדש של פלאנאר לחדרי ישיבות וכיתות לימוד – Planar TouchMark, AVmaster מגזין המולטימדיהיצרנית ה-AV המובילה פלאנאר (Planar) שחררה את פתרון התוכנה TouchMark המאפשר יכולות קולבוריישן, הוספת הערות, עבודה של מספר משתמשים במקביל  ומגוון כלים רחב נוסף המתאים לכל מסכי המגע בטכנולוגיית LCD של החברה. לדברי החברה, הפיתרון מותאם לחדרי ישיבות וכיתות לימוד וקלות השימוש וההתקנה שלו מאפשרים שדרוג משמעותי ליכולות של מסכי הטאצ' הקיימים עם תאימות לרזולוציה של עד UHD. התוכנה צפויה להוות סטנדרט בכל מסכי המגע של החברה בדגמי UltraRes, בדגמי EP ובדגמים נוספים באמצעות רישיון שימוש בתוכנה שיצורף למסכים החל ממאי 2016.

צפו בסרטון ההתקנה ובחינת האפשרויות בתוכנת TouchMark של פלאנאר

פלאנאר מערכות (Planar Systems) הוקמה בשנת 1983, החברה היא יצרנית ציוד AV מובילה מאורגון, ארה"ב אשר מתמחה בשילוט דיגיטלי ובמסכי תצוגה מקצועיים. החברה נרכשה על ידי ענקית האלקטרואופטיקה הסינית Leyard בנובמבר 2015.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל