יום שלישי , אפריל 20 2021

צמיחה חסרת תקדים בצריכת טכנולוגיות Pro AV במדינות המפרץ הערביות

דו"ח שפורסם לאחרונה ע"י אינפוקום מעריך את שוק ה- Pro AV במזרח התיכון בשנת 2016 בסכום של 2.76 מיליארד דולר המהווה עליה של 76% אחוזים לעומת שנת 2012.צמיחה חסרת תקדים בצריכת טכנולוגיות Pro AV במדינות המפרץ הערביות, AVmaster

על פי הדו"ח, מובילות מדינות המפרץ העשירות את הביקושים לטכנולוגיות אודיו וידאו מתקדמות, זאת לקראת אירועי ענק בינ"ל הצפויים להתקיים באזור בשנים הקרובות. אירועים בינ"ל גדולים אלו, כגון World Expo שייערך בדובאי בשנת 2020 וגביע העולם בכדורגל (FIFA World Cup)  שייערך בקטר השכנה בשנת 2022, דורשים טכנולוגיות אודיו וידאו מתקדמות. הפיתוח וההשקעה במלונות, מרכזי בידור ובילוי, נמלי אוויר וים לטובת קליטה המונית של מבקרים ותיירים רבים הצפויים לפקוד את האירועים הללו, מהווים גם הם זרז לרכישה והטמעה של טכנולוגיות מידע, תקשורת, ואודיו וידאו שם.

נסיונן של הממשלות המקומיות להקטין את תלותן בתעשיית הנפט מביא להשקעת משאבים רבים בהכשרה מקצועית של עובדים במגוון תחומים ותעשיות כצעד מנע לגיוון הכלכלה. מדיניות זו מביאה להשקעת והטמעת טכנולוגיות AV מתחום ה-Education אם לצורך הכשרה מקצועית, הדרכה ובניית מאגרי ידע ותוכן.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל