צפי למעל 1,400 מבקרים בתערוכת האודיו וידאו הארגוני הגדולה ביותר בישראל – AVTLV 2017  בשבוע הבא

האירוע השנתי הגדול ביותר של תעשיית האודיו וידאו הארגוני בישראל, Multimedia 2017, אשר ייערך ביום שני הקרוב 27.3 זו השנה השלישית, צפוי לארח מספר שיא של כ-1,400 מבקרים מהארץ והעולם אשר ייהנו מתערוכה בה יציגו חברות מובילות טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר בתעשייה לצד כנס בו ידברו בכירי התעשייה מהארץ ובעולם על מגמות בתעשייה, טכנולוגיות חדשות, השתלמויות ועוד. בין הדוברים השנה 3 מבכירי Infocomm International, ארגון המסחר הבינ"ל המייצג את תעשיית האודיו וידאו המסחרי ברחבי העולם ו-Integrated Systems Europe, הגוף האחראי לתערוכות האינטגרציה הגדולה ביותר בעולם , אלו יגיעו לראשונה לישראל במטרה להתארח באירוע החשוב ביותר לתעשיית המולטימדיה בארץ.

צפו בתמונות מאירוע AVTLV 2016


דותן שובל, מייסד AVmaster אמר: "אנחנו שמחים ונרגשים לארח את בכירי תעשיית האודיו וידאו הבינלאומית כאן בארץ, המטרה שלנו היא לקדם ולחשוף את הפעילויות של תעשיית האודיו וידאו המתקדמת בארץ לאנשי מפתח ומקבלי החלטות בארץ ובעולם וזוהי בהחלט אבן דרך משמעותית לקראת מימוש יעד זה". הוא הוסיף: "בסוף אירוע AVTLV 2016 הצבנו לעצמנו יעד של הגדלת מספר המבקרים ב-20% ואנו מאוד מרוצים מהצפי למספר מבקרים גדול אף יותר ב-AVTLV 2017".

להרשמה לאירוע, לחצו כאן

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל