5 מימושים מרהיבים לקירות וידאו במוזיאונים ברחבי העולם

גלריות, מוזיאונים ומרכזי מבקרים מובילים ברחבי העולם גילו את יתרונותיהן של טכנולוגיות האודיו וידאו והמולטימדיה, ובתוכן את יכולות קירות הוידאו, אשר מאפשרים תערוכות מתחלפות ויישומים שונים ומגוונים לסביבות הנדרשות ליצירתיות ועניין כמוזיאונים. יישומים שונים כמו אינטראקטיביות, פסיפס וידאו, אוטומטיזציה, לצד יכולות תאורה ובהירות המתאימים לכל מיקום ותנאים, מאפשרים למתכננים גמישות רבה ושליטה מקסימלית על התצוגות השונות.

אספנו עבורכם מקבץ מימושים מעניינים לקירות וידאו ממוזיאונים נבחרים ברחבי העולם, אשר הצליחו לממש את הטכנולוגיה בצורה יוצאת דופן על מנת לעורר את סקרנותם של המבקרים במקום ולייצר עבורם חוויה אינדיבידואלית מהפנטת.

1) מוזיאון קליבלנד לאמנות בת זמננו באוהיו, ארה"ב, מאפשר חוויה אינטראקטיבית בה המבקרים יכולים לדפדף בין יצירות אמנות מתקופות שונות על גבי קירות הוידאו, לשתף ולשמור אותם לטאבלטים, זאת לצד חוויית גיימינג מסוגים שונים לצעירים ולמבוגרים כאחד, אשר מאפשרת למבקרים לבנות יצירות אמנות משל עצמם על בסיס יצירות קיימות באמצעות מסכים אינטראקטיבים בעלי מצלמות וחיישנים מתאימים.


2) תערוכת וידאו אינטראקטיבי של הכנסייה האורתודוקסית ברוסיה, אשר נערכה במוזיאון Manege במוסקבה, מציגה מידע אודות הכנסייה ברחבי העולם בחוויה המשלבת מקרנים, קירות וידאו, טאבלטים, עמדות שילוט ומידע חכמות, אפליקציה למכשירים חכמים ועוד, ומאפשרת למבקרים לחוות את הכנסייה בצורה אינטראקטיבית ומודרנית ביותר.

3) במוזיאון דנבר לאומנות (DAM) בקולורדו, ארה"ב, הוצבו קירות וידאו בצידו החיצוני של המבנה המרשים, המאפשרים הוצאת האמנות אל החלל הפתוח.

4) 12 מסכי  FHD היוצרים קיר וידאו בתצורת פסיפס במוזיאון National Geographic בוושינגטון, ארה"ב, מימוש תצוגה מדהים של צילום איכותי להפליא.

5) מוזיאון מועדון הכדורגל ברצלונה (FC Barcelona) הוא המוזיאון השני הפופולרי ביותר בספרד עם כ-1.2 מיליון מבקרים מדי שנה. המוזיאון, אשר הוקם כבר בשנת 1984, מעניק לאוהדי הקבוצה הפופולרית חוויה היסטורית ואינטראקטיבית באמצעותה יכולים מעריצי המועדון לחקור את ההיסטוריה של הקבוצה, שחקנים, פרסים, משחקים ועוד באמצעות קירות וידאו אינטראקטיביים עם ממשק משתמש ידידותי ומהנה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל