קליר וואן הכריזה על COLLABORATE Versa Lite CT – פתרון אלומת המיקרופונים בגרסה למשרדים קטנים יותר

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שיפור דרמטי מול פתרונות השיתוף, גם ברמת המשרד הקטן והבינוני (תמונה: ClearOne)

 

קליר וואן (ClearOne) חשפה ב-ISE 2020 את COLLABORATE Versa Lite CT, גרסה חדשה של מערך המיקרופונים מונחי האלומה הקנייני של החברה המבוססת על חיבורי USB. לפי החברה מדובר בפתרון נהדר לחדרי ישיבות המותאם גם לתחום ה-SMB ומשפר את חוויית האודיו מול כל יישומי שיתוף הפעולה המבוססים על מחשוב ענן. בגרסה החדשה אין צורך במיקסר DSP כדי להשיג את המטרה.

המערכת מבוססת על מערך המיקרופונים באלומה החדש של החברה עם AEC מובנה ועם אותה תכונה ידועה מראשית הדרך בה המיקרופונים יודעים להתכוון באופן אוטומטי אל הדוברים. היא גם כוללת שני מגברי 10 וואט.

לפי קליר וואן ההתקנה והגדרה של המערכת מתבצעת בקלות באמצעות תוכנת CONSOLE AI Lite יחד עם התכונות Audio Intelligence ו-Auto Connect.

בנוסף ניתן לחבר את המחשב הקיים בחדר או מחשב נייד למערכת ישירות באמצעות מחבר USB על ידי שימוש במאריך USB מותאם. הערכה כוללת כבל CAT6 באורך של כ-15 מטרים המאפשר לחבר את מחבר ה-USB ישירות ל-COLLABORATE Versa Lite CT. כן אפשר להתקין בחדר מאריך מבוסס בלוטות' כדי לאפשר התחברות אלחוטית למערך הרמקולים.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל