קרמר (Kramer) הודיעה על רכישת iRule ו-ON Controls

חברת קרמר אלקטרוניקה Kramer Electronics, מובילה עולמית בפתרונות AV מסחריים, הודיעה ברביעי האחרון (ה-28 לדצמבר, 2016) על רכישת iRule, חברה מובילה לפתרונות תוכנה מבוססי ענן בתחום השליטה והאוטומציה לשווקים הביתיים. חברת Kramer מקיימת שיתוף פעולה עם iRule משנת 2014 בפיתוח טכנולוגיות שליטה ואוטומציה בפלטפורמת Kramer Control. רכישה זו תאפשר ל-Kramer למנף את פלטפורמת התוכנה הגמישה מבית iRule ולהתאימה לדרישה ההולכת והגוברת בשוק לפתרונות שליטה ואוטומציה מתקדמים. חברת iRule הוקמה בשנת 2009 על ידי ויקטור נמירובסקי ואיתי בן-גל אשר חיפשו ליצור פתרון שליטה לשוק הביתי, כזה אשר יאפשר לכל משתמש ליצור לעצמו תרחישי בית חכם ללא צורך בידע מקדים בתכנות.

פלטפורמת Kramer Control מאפשרת לחברות אינטגרציה לספק שליטה על תאורה, מיזוג, תקשורת, AV ועוד בנוסף לקישוריות בינ"ל אחידה, מרכיב קריטי בשוק השליטה והאוטומציה המסחריים הכולל חברות גדולות, בתי תפילה, מוסדות השכלה גבוהה, ברים / מסעדות וכדומה.

קרמר, קרמר (Kramer) הודיעה על רכישת iRule ו-ON Controls, AVmaster מגזין המולטימדיה

שילוב החומרה, התוכנה ויכולות הענן בפלטפורמה הם תוצאה של שנות מחקר ופיתוח ומאמצים רבים אשר זכו להשקעות כספיות מקרן המחקר והפיתוח הישראלית האמריקאית היוקרתית לתעשיות דו-לאומיות (BIRD) אשר הכירה ביכולת החדשנית הגבוהה של הפלטפורמה ובתרומתה לתחום ה-IoT. הרכישה כוללת את מותג iRule וחטיבת חברת הבת ON Controls, המציעה מוצרים ושירותים המכוונים לחברות אינטגרציה לתחום הביתי. המייסדים – השותפים איתי בן-גל (מנכ"ל) וויקטור נמירובסקי (CTO) וכן צוותי ההנדסה והמכירות של iRule צפויים להישאר במטה הראשי של החברה במרכז העיר דטרויט, ארה"ב. יצויין כי עד כה הצליחה iRule להפגין הצלחה ניכרת בשווקים המסחריים ובפרויקטים בקרב מותגים גדולים גדולות כדוגמת מטה התאגיד וחדרי התצוגה Magnolia של חברת הענק Best Buy.

"אנו שמחים לחזק את השותפות עם iRule ולחזק את נוכחותה של Kramer בתחום פתרונות האוטומציה, השליטה והניהול של חדרים חכמים. Kramer Control מהווה פריצת דרך משמעותית המציגה את הטכנולוגיה החדשנית ביותר לתחום אשר לא התחדש  במשך שנים ארוכות", כך מסר אביב רון, סמנכ"ל פיתוח עסקי ואסטרטגיה ב-Kramer. "השוני טמון בארכיטקטורה ובמינוף של פלטפורמת הענן, אשר מתורגמים בתורם בדמות ערך מוסף למשתמש ולמתקין, אם בפשטות השימוש, בפונקציות ההקמה והניהול, חווית המשתמש ועד ליכולות ניטור, איסוף וניתוח מידע מתקדמות". הוסיף רון.

"אנו נרגשים להפוך לחלק ממשפחת Kramer, הדבר יאפשר לנו להשתמש במשאבים המשמעותיים של קרמר לטובת הרחבת פעילות החברה ואספקת שירותי מיטבי ללקוחותינו ברחבי העולם", הסביר איתי בן-גל, מנכ"ל חברת iRule אשר סיכם את עתיד הפעילות של החברה: "אנו נרגשים להמשיך בפעילות עם צוותי העובדים המוערכים שלנו ושמחים להמשיך ולהימנות על הקהילה המסחרית הנמרצת של דטרויט, מחוזקים יותר מתמיד באמצעות התשתיות והמשאבים של Kramer".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל