קרמר פותחת את 2022 עם שורה של מהלכים אסטרטגיים

כתבות נוספות בנושא

בתחילת פברואר נתבשרנו כי חברת קרמר רכשה את חברת UCW, זמן קצר לאחר מכן יצאה קרמר בהכרזה על קו מוצרים לתחום ה-UC (עליו נרחיב בנפרד) וכעת מודיעה החברה על מהלך משמעותי מבחינתה ובו היא ממנה שני מנהלים איזוריים ל-EMEA ו-APAC כחלק מתכנית צמיחה עולמית. להלן לשון ההודעה הרשמית:

מינויים חדשים בקרמר אלקטרוניקס: נשיאים אזוריים EMEA ו-APAC

ירושלים, ישראל, פברואר, 2022 – קרמר אלקטרוניקס שמחה לבשר על מנויים חדשים בחברה, להובלת ניהול הפעילות האזורית ב- EMEA (אירופה, מזרח התיכון ואפריקה) וב-APAC (אסיה פסיפיק)/ 

הרחבת הצוות הניהולי הבכיר בחברה הוא צעד משמעותי הנועד לתמוך בצמיחה המהירה של החברה ולחזק את אסטרטגיית הניהול ממוקד הלקוח. צעד זה הוא המשך ישיר של מעבר החברה למודל הניהול האזורי. כחלק ממהלך זה, תקים קרמר מטה אזורי של EMEA באמסטרדם, הולנד, ותמקם את המטה האזורי של APAC במשרדי החברה בסינגפור. "בעודנו מסתמכים על הביצועים החזקים של קרמר, אנו מחזקים את צוות הניהול שלנו בהצבת יסודות חזקים שיתמכו בצמיחה אקספוננציאלית של החברה", מסר גלעד עירון, מנכ"ל קרמר אלקטרוניקס, והוסיף: "הקמת ארגון סקלבילי הוא אלמנט מהותי ביותר להנעה והכוונה למצוינות ולמתן פתרונות מהותיים בעולמות הפיסי-דיגיטלי. נוכחות המנהלים הבכירים תאפשר להעמיק את קשר ולשפר את המענה לצרכי הלקוחות באזורים שהם נמצאים".

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
רוני קליין (תמונה - קרמר)

הנשיאים האזוריים החדשים

רוני קליין, שימש בעברו כסמנכ"ל לקוחות אסטרטגיים בקרמר, קודם לתפקיד נשיא קרמר-EMEA. רוני בעל 25 שנות ניסיון עשיר ומוכח עם הצלחות רבות בתחומי הטכנולוגיה, הפתרונות ומתן השירותים. במסגרת עבודתו הנהיג וניהל צוותים אזוריים גלובליים והוביל אסטרטגיות מתקדמות במכירות, שיווק ושירותים (Services).

לפני הצטרפותו לקרמר אלקטרוניקס, שירת רוני כסמנכ"ל עולמי בחברת Pangea IT. בנוסף מילא מספר תפקידי ניהול בכירים בחברת IDE Technologies, Verint APAC, ו-NUR Macroprinters, שם הוביל את החברה לרכישה על ידי HP. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
מארק רדמונד (תמונה - קרמר)

כתוב את הכותרת כאן

מארק רמונד (Mark Rémond) מונה לתפקיד נשיא APAC. מארק בעל 23 שנות ניסיון במכירות ושיווק בתחום ה-IT, פתרונות תקשורת ושירותים לארגונים גדולים, ממשלתיים ומוסדות חינוך. הוא בעל ניסיון נרחב בתחום ה-AV והקולבורציה, שימש בעברו בתפקיד סמנכ"ל מכירות בתחום ה- Meeting and Learning Solutions בחברת Barco, וכמנהל גלובלי בכיר בפוליקום (היום פולי), חברה המובילה בתחום פתרונות הווידאו, האודיו והתוכן.

מארק איסן (Marc Issan), סמנכ"ל מכירות גלובאלי בקרמר הוסיף: "אני שמח על הצטרפותם של רוני ומארק לצוות ההנהלה הבכירה שלנו. כולנו מצפים לעבוד יחד במטרה להאיץ את בניית המטות התפעוליים האזוריים שלנו ולהוביל את קרמר ליעדים חדשים של צמיחה". 

מאז השלימה Fortissimo Capital את השליטה בקרמר אלקטרוניקס, נראה כי המגמה היא להעצים את החברה באמצעות אסטרטגיות חדשות ושחקני חיזוק אשר יאפשרו את מימושן. אנו יכולים רק לשער כי צפויות הכרזות נוספות בקרוב, בייחוד בתחום ה-UC.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

קרא עוד »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

קרא עוד »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל