גם השנה: קרסטרון היא המציגה הגדולה ביותר ב-ISE

גם השנה יצרנית ה-AV המובילה Crestron היא המציגה הגדולה בתערוכת ISE, ביתן החברה (2-C24, 2-E24, 2-E36) משתרע על שטח של למעלה מ-640 מ"ר כאשר מתחם קרסטרון בתערוכה יכלול גלריית אירוח עליונה לטובת פגישות ואירוח לקוחות הצפוי לשמש צוות המונה מעל 200 אנשי מכירות ומהנדסים טכניים מרחבי העולם, בנוסף להנהלת החברה בארה"ב וצוות המהנדסים הבכיר של החברה אשר יגיעו לאירוע השנתי החשוב ביותר של עולם ה-AV המקצועי.

ביתן קרסטרון ב-ISE 2016

לדברי גורמים בחברה, קרסטרון תחשוף מספר גדול של מוצרים וקווי מוצרים חדשים ובראשם משפחת מוצרי Streaming חדשים אשר מצטרפים למשפחת ה-DigitalMedia אשר יאפשרו לראשונה Stream על גבי רשת IP סטנדרטית באיכותיות 4K/60 4:4:4 עם תמיכה ב-HDR וב-HDCP2.2. תוספת משמעותית ביותר צפויה גם בעולם ה-UC, שם מרחיבה Crestron את שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט, ותציג מוצרים נוספים וייחודיים לעולם ה-Conference וה-Skype for Business.

כמו כן תקיים קרסטרון כמדי שנה אירוע הוקרה ללקוחות ושותפי החברה ה-Cresfest אשר כולל הופעות חיות, משקאות ונטוורקינג אשר מהווה הזדמנות מעולה לפגוש עמיתים למקצוע ולשוק, וגם להנות מעט במהלך ימי התערוכה העמוסים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל