קרסטרון חשפה את פתרון ה-SfB Room החדש שלה לחדרי Huddle

הכל יודעים כי מספר חדרי ה-Huddle בארגונים הולך וגדל בהתמדה, מגמה זו יצרה צורך בפתרון Skype for Business מותאם אותו ניתן להטמיע ולנהל ברשת בצורה פשוטה וקלה. פתרון מסוג זה הוצג לאחרונה במסגרת אירוע ה-Ignite של חברת Microsoft, במהלכו חשפה חברת Crestron לראשונה את הפתרון שלה לחדרי Huddle אשר משלבים מערכות Skype for Business.

, קרסטרון חשפה את פתרון ה-SfB Room החדש שלה לחדרי Huddle, AVmaster מגזין המולטימדיה

מערכת ה-SfB Room החדשה של קרסטרון מאפשרת לארגונים לפרוס את פתרונות ה-SfB גם בחדרים קטנים בכל רחבי הארגון, תוך שימת דגש על חווית שימוש זהה בכל החדרים, ויכולת ניהול מרכזית. לפרטי המערכת באתר קרסטרון, לחצו כאן.

לדברי עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל, המערכת מצטרפת לפתרון ה-RL2 של החברה, מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה בתחום, ומסמנת אותו כמשמעותי ומרכזי עבורה: "מערכת ה-SfB החדשה, יחד עם מוצרים חדשים נוספים שנחשוף לקראת ובמהלך תערוכת ה-ISE הקרובה, מסמנים את עולם ה-UC כסגמנט משמעותי ביותר עבור Crestron וכאחד ממנועי הצמיחה שלנו לשנים הקרובות. אין לנו ספק שפתרונות ה-UC הולכים לתפוס חלק הולך וגדל בכלל הארגונים, ו-Crestron תהיה שחקנית משמעותית גם בתחום זה, עם יתרונותיה היחסיים שיש לה לעומת המתחרים וביניהם כלי הניהול והניטור, הממשק האחוד וכדומה. ממערכות ה-RL2 ניתן להתרשם כבר היום במרכז התצוגה שלנו בכפ"ס. המערכות החדשות תוצגנה כאמור במהלך תערוכת ISE הקרובה באמסטרדם."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל