ראיון מיוחד עם נשיאה מיוחדת- ClearOne מזמינה אתכם לביקור ב ISE

חברת ClearOne, יצרנית עולמית מובילה בתחום פתרונות השיתוף ושיחות הועידה, רואה את עצמה כ IKEA של עולם ה AV

לקראת התערוכה קיימנו ראיון עם זי האקימוגלו, הנשיאה והמנכ"לית של החברה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- ClearOne

כיצד את רואה את 2018 לאור ההכרזות שנעשו ב-ISE ו-INFOCOMM ב 2017, וכללו את טכנולוגית ה-Beamforming, דור שני למיקרופונים וה-VERSA 150 לחדרי האדל?

"מערך הפתרונות של ClearOne ב-ISE 2018 יחזק את מחויבותנו מול יועצי וחברות האינטגרציה בתחום ה-AV  העולמי, באמצעות פלטפורמה מקיפה אשר תספק את כל צרכי לקוחותיהם בתחום הועידות, קולבוריישן והזרמת מדיה, החל מחדרי ההאדל ועד למרכזי הקולבוריישן הגדולים ביותר ובכל פלח שוק בו יהיו. אין חברה בעלת היקף ועומק פתרונות AV כמו Clear-One." כך עונה זי ומוסיפה "שוק הועידות גדל והופך מעניין משנה לשנה, התרחבותו הדינאמית מחייבת חבילת פתרונות מקיפה, מלאה וניתנת להתאמה לארגון בכל סדר גודל. ה-Versa 150 הנו המענה המושלם ברמת איכות אודיו ווידאו לחדרי האדל ועד חדרים גדולים בהם נערכות שיחות ועידה מבוססות ענן כדוגמת GoToMeeting, Hangouts, Skype for Business, CleaOne Spontania, WebEx ועוד.

מיקרופון ה-Beamforming 2 מתוצרתנו בשילוב עם ה-Converge Pro 2 יוצרים את כיסוי השמע הטוב ביותר בעולם, מצוידים באינטליגנציה אקוסטית לחדרי ועידה בעלי דרישות מתקדמות. צירוף זה של כלי קולבוריישן, אודיו ווידאו נקרא ה-Collaborate 900 – פלטפורמת מדיה מלאה במחיר וביצועים מנצחים." 

אילו הכרזות נוכל לצפות מ-ClearOne בISE השנה?

"מבקרי ISE אשר יגיעו אלינו לביתן 1-N120 יוכלו לראות, לשמוע ולחוות בעצמם איך ClearOne שדרגה את עולם הקולבוריישן. אנו רוצים שהמבקרים יאמינו למה שהם רואים ושומעים בהדגמות החיות שנערוך, בהן נחשוף מוצרים חדשים ומעניינים. נציג את ה-Array Analog X – מיקרופון הוועידות התקרתי שאנו משיקים, המיועד לוועידות ויישומי הגברה. בנוסף נציג שדרוג משמעותי למעבדי השמע Converge Pro 2 48V, 128V ו-128VD – להם הוספנו תמיכה מובנית ב-Skype for Business. שני מוצרים מתווספים להיצע הנוכחי שלנו אבל זו רק תחילת התכנית שלנו לשנת 2018.

המבקרים יראו את עתיד ה-AV עובד ומותקן כבר היום אצלנו בביתן. ClearOne הובילה ותמשיך להוביל את שוק ה-AV עם פתרונות חלוציים רבים בתחום. אנו מאתגרים את השותפים הנוכחים והעתידיים שלנו לצאת מאזור הנוחות שלהם ולגלות כיצד יוכלו להגדיל את הרווחיות שלהם באמצעות מה שאנו מאמינים שיהיו כלי האינטגרציה של העתיד. אנו רואים בעצמנו IKEA של תחום ה-AV בכך שאנו מציעים לשותפי ה-AV שלנו פתרונות קלים לעיצוב, פשוטים להתקנה, יוצרי שביעות רצון גבוהה, אשר קל להרוויח מהם".

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- ClearOne

מהם הטרנדים המובילים שאת מזהה ל 2018 ? 

"אני צופה כי אודיו יהיה מרכיב משמעותי בפתרונות השנה, בשילוב אינטגרציה טובה עם כלי קולבוריישן המהווים מעין "אולר שוויצרי" אשר יותאמו לחדרי ועידה בכל גודל בכל ארגון. חלק מכלים אלו יכללו יישומי Whiteboard, שיתוף תכנים אלחוטי הנעשה בתוך החדר ויכולות שרטוט (annotation) הזרמת תכנים והקלטה.

מגמה נוספת שאני מזהה היא המעבר ל-AV Over IP – כלומר, העברת אותות AV על גבי רשת תקשורת. לעיתים קרובות אני נמנעת מלכנות את ClearOne חברת AV מקצועי ומעדיפה את המונח חברת Network AV המספקת פלטפורמה הכוללת תוכנה וחומרה מבוססי תקשורת המיועדים לצוותי עבודה פזורים, המאפשרת להם גישה לכל יישום AV, בכל מקום, מכול רכיב ובכל רגע."

זי מרחיבה וממחישה: "פתרון הענן שלנו – ספונטניה (Spontania) הנו פלטפורמת ועידות בענן הכוללת חיבורי אודיו, ווידאו ויכולות קולבוריישן המאפשרת שילוב חזק של גמישות ופונקציונאליות העונים לצרכי לקוח מגוונים ומשתנים.

VIEW – פתרונות מבוססי תוכנה לעולם ה-AV Over IP הייחודיים שלנו מציעים הכול בתחום זה, החל מפורסים, דוחסים ואפליקציות המאפשרות הזרמת ווידאו על גבי הרשת הארגונית ליישומי מלונאות, חדרי בקרה ושליטה, רפואה בחיבור מרחוק (Telemedicine) ועד לחינוך.

ה-Converge Pro, פלטפורמת DSP המאפשרת חיבור מיקרופונים אלחוטיים ובעלת חיבור לרשת, היא בעלת יכולות אודיו יוצאות מן הכלל והיא פותחה במטרה לענות לדרישות עתידיות. כמו תמיד – בקרוב תוכלו לראות ולשמוע עוד."

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה- ClearOne

אילו השפעות את צופה שיהיו על שוק ה-AV מהטכנולוגיות החדשות עליהן רשמתם פטנט לאחרונה ?

"תחום ה-AV חי מפירות החדשנות. אותה חדשנות בסופו של דבר מועילה למשתמשי קצה אשר ממשיכים להשקיע בפתרונות חדשים המשפרים את חוויית התקשורת והקולבוריישן שלהם. מפיצי ה-AV מרוויחים אף הם מההזדמנות בהבאת פתרונות חדשים ומרעננים לשוק. אנו מאמינים כי פירות החדשנות של ClearOne, כפי שהוכר בהם ואף זכו לרישום פטנטים ככאלו, תורמים לבריאות ויוצרים ערך לשוק ה-AV.

הפטנטים האחרונים שלנו, בהם טכנולוגיות כדוגמת Beamforming ו-AEC, אודיו היקפי, IOT ומערכות אודיו, יחידות אודיו להתקנה בתקרה ועל הקירות, טכנולוגית דיבור וסנכרון ווידאו, יוכלו להניע את השוק קדימה ולהביא תועלת למשתמשי קצה, מפיצים ומשקיעים התורמים לחידושים אלו.

ClearOne הינה חברה קטנה ולה למעלה מ-100 פטנטים רשומים וממתינים לרישום, אנחנו יוצרים השפעה חיובית על תחום ה-AV ושחקניו השונים בתרומה לעתיד ה-AV."

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל