חידושים בתחום ה-AV הם דבר מבורך ובתחום האודיו בפרט, החידוש מבית Dynaudio בא להראות כי רמקולים יכולים לא רק להישמע טוב, אלא גם לא להיראות ובכך למעשה להיראות מעולה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - dynaudio

Dynaudio הדנית פיתחה רמקולים תקרתיים וקיריים בעלי פרופיל ונראות אפסיים והיא משיקה אותם לראשונה באנגליה באמצעות שותפים המתמחים בהתקנות מיוחדות. סדרת הרמקולים מגיעה בגרסאות 6.5 אינץ' ו-8 אינץ' ולהן זווית של 18 מעלות כאשר ניתן לסובב אותן להתאמה לכיוון אליו רוצים להשמיע אודיו בצורה מדויקת.

את הרמקולים ניתן להתקין באמצעות מתקנים מיוחדים אותם מייצרת Dynaudio גם כן, הייחוד באותם מתקנים הוא בשמירה על המשטחים בהם יותקנו הרמקולים – תקרתיים או קיריים. 

הדרישה להתקנות אסתטיות של רמקולים אשר הייתה בעבר נחלת התחום הביתי, גוברת מאוד בתחום המקצועי, אם בעבר דרישה אדריכלית להתקנה אסתטית הייתה מחייבת שימוש בפתרונות ביתיים, אנו יכולים לראות היצע גדל ואיכותי בתחום המקצועי המאפשר מענה מקצועי וגם אסתטי. משמעות רמקול חבוי בסביבה מקצועית הוא היכולת לקבל חלל משרדי נקי יותר עם דגש על עיצוב עם שמירה על פונקציונאליות וזו נקודה חשובה בעידן החללים הפתוחים, בהם נדרש גם וגם.

בצד ההנדסי של הרמקולים נמצא מנגנון דומה לרמקולים הוותיקים, והוא כולל טוויטרי Isoft-dome, קונוסים מתרכובת בלבדית ל-Dynaudio בשם MSP-Magnesium Silicate Polymer וקוטר רחב מאלומיניום. 

הרמקולים בסדרה: S4-LCR65W, SC-LCRMT, S4-DVC65, S4-C80, S4-C65, S4-W80, S4-W65

טכני:

רמקול 2 Way

טוויטר מובנה בקוטר אינץ'

8 אוהם

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל