שוק ה-BYOD וה-EMM הבינ"ל צפוי לעמוד על 360 מיליארד דולר בשנת 2020

שוק ה-BYOD וה-EMM (ניהול ניידות ארגונית) מוערך ב-106.45 מיליארד  דולר לשנת 2015 וצפוי לעמוד על 360.07 מיליארד דולר עד לשנת 2020, נתון המהווה עלייה של 27.6% משנת 2015 ועד לשנת 2020, כך על פי דו"ח שפרסמה לאחרונה חברת מחקרי השוק האמריקאית "Research and Markets".

, שוק ה-BYOD וה-EMM הבינ"ל צפוי לעמוד על 360 מיליארד דולר בשנת 2020, AVmaster מגזין המולטימדיה
על פי הדו"ח מונעת הגדילה של שוק ה-BYOD וה-EMM על ידי ביקוש הולך וגובר בצפון אמריקה, המזה"ת ואפריקה. צפון אמריקה מובילה מצידה בהשקעות בתחום אולם המזה"ת ואפריקה צפויים להוביל בביקושים בתקופה האמורה כאשר התעוררות משמעותית צפויה גם  בשוק אסיה פסיפיק.

הדו"ח מציין כי החברות המובילות בשנת 2014 צפויות להוביל שוק זה גם בשנת 2015 כאשר המרכזיות ביניהן : IBM, Microsoft, MobileIron, Hewlett-Packard AirWatch, Avaya Cisco ,Good Technology, Citrix Systems וחברות נוספות.

, שוק ה-BYOD וה-EMM הבינ"ל צפוי לעמוד על 360 מיליארד דולר בשנת 2020, AVmaster מגזין המולטימדיההדו"ח מציין את רכישת Good Technology ע"י  Blackberry בחודש ספטמבר השנה (2015) כמהלך אסטרטגי המאפשר לחברה הקנדית להציע פתרון מקצה לקצה הכולל ניהול ואבטחת מכשירים חכמים. מהלך זה ואחרים מסמנים את פוטנציאל הגדילה של שוק זה. Good Technology נחשבת לאחת החברות המובילות בשוק ניהול המכשירים ניידים בארגונים (EMM) לצד 2 מתחרות נוספות: AirWatch ו-MobileIron.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל