שילוב הטכנולוגיות של Crestron פותר לאוניברסיטה את אתגרי העולם החדש

אוניברסיטת Western Reserve שבקליבלנד, ארצות הברית, נחשבת לאחת מן המובילות בתחומי ההשכלה הגבוהה, וידועה בעיקר ביכולת להעביר תוכן לימודי בצורה מושכת ומעניינת, כאשר המורים והתלמידים כאחד, לוקחים חלק ביצירה וההעברה של התכנים הרלוונטיים. כבר לפני התפרצות הוירוס, Crestron תמכה במטרות האוניברסיטה. ההתאמות לאתגרים החדשים לא איחרו לבוא.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

באוניברסיטה המדוברת הייתה היכרות מוקדמת עם Crestron, בעקבות פרויקט שבוצע לפני זמן לא רב שכלל שדרוג כיתות הלימוד באמצעות מערכות ה-AV והשליטה של Crestron במטרה לשפר את חווית הסטודנטים והמרצים בפקולטות השונות. 

עם התפרצות הוירוס, הבינו הצוותים המשותפים ב-Crestron ובאוניברסיטה כי יש צורך דחוף בהרחבת יכולות הלמידה מרחוק על מנת להמשיך ולאפשר את קיום הלימודים גם בתקופה זו, ואף לאחריה – כאשר תתאפשר נוכחות פיזית חלקית בכיתות- 'למידה היברידית'.

במחשבה לעומק, האתגרים אינם מסתכמים בהתאמות ללמידה מרחוק או לשינוי / שדרוג המערכות הקיימות, אלא ממשיכים בצורך לייצר סביבת למידה נוחה בתנאים החדשים- מגע מינימלי מבלי לפגוע ביכולת לאפשר העברת תוכן בצורה מעניינת, איכותית ופתוחה. 

 

המטרה- יצירת סביבות למידה היברידיות, "ללא מגע", המשלבות למידה מרחוק – אונליין, עם נוכחות פיזית חלקית– בכיתה, ובו בזמן לספק לכל חדר ברחבי הקמפוס יכולות שליטה, שיח והעברת תוכן בצורה מיטבית. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

שילוב טכנולוגיות לכדי פתרון

"בטיחות ובריאות הסטודנטים והצוות יישארו תמיד בעדיפות עליונה עבורנו. תודות לפעילות של Crestron הצלחנו לעבור ליישום למידה מרחוק באופן חלק ופשוט לשביעות רצון כלל המשתמשים", אמרה סו וורקמן, סגנית הנשיא וה CIO של האוניברסיטה.

איך עשו זאת? על ידי שילוב מספר טכנולוגיות קיימות, ניסיון ומומחיות כדי לפתור את האתגר:

מערכות ה-AirMedia לתצוגה אלחוטית מאובטחת, הותקנו ברחבי הקמפוס על מנת להגביר את יכולות העבודה במרחבים שאינם מיועדים לכך מראש – כמו לובי או מרחבים משותפים, ובכך להפוך אותם לחדרי פגישות לכל דבר. נפתרה בכך בעיה כפולה, הצורך ביותר חללים בגלל מגבלות המרחק וכן פתרון תצוגה ללא מגע.

פתרונות מיתוג מתקדמים מאפשרים תמיכה בשיטות לימוד מתקדמות, הכוללות הצגה מקומית של תוכן בעבודה בקבוצות קטנות מחד ושיתוף תכנים בין הקבוצות השונות מאידך.

מסכי המגע של Crestron מאפשרים תפעול פשוט ואינטואיטיבי בממשק אחיד בכל מקום בקמפוס.

לסיכום,  שילוב הטכנולוגיות הקיימות ויכולות החברה הובילו לפתרון מהיר, יעיל ואיכותי מצד Crestron אשר מגיבה ביצירתיות לאתגרי העולם החדש בפיתוח פתרונות ומוצרים חדשים ושדרוג קיימים.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל