שירות הטלפוניה בענן Zoom Phone חצה את רף 3 מיליון המנויים וזוכה כעת גם להצפנה מקצה לקצה – E2EE

מאז השקת Zoom Phone  ב- 2019 כפתרון טלפוניה עסקי בענן מכרה זום ברחבי העולם מעל 3 מיליון מנויים לשירות. השירות שמוצע לעסקים ולארגונים בעשרות מדינות כיום (כולל בישראל) הוא מערכת טלפוניה מבוססת ענן, הזמינה כתוסף לפלטפורמת זום הקיימת ומספקת שיחות מאובטחות ובאיכות קול HD כפתרון חלופי ל-PBX (הטלפוניה המסורתית).  כעת הודיעה החברה כי החלה לשלב תכונות מפתח להגנה ואבטחה על שיחות ה- Zoom Phone דוגמת בקרת ניתוב נתוניםהתראות פרטיות בתוך המוצר והצפנה מקצה לקצה (E2EE).

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - ZOOM

הכיסוי הגלובלי של Zoom Phone הורחב באחרונה ל-47 מדינות וטריטוריות, כשתוכנית הבסיס מאפשרת לחברות עם סניפים במספר מדינות לעבור לתוכנית אחת בתעריף אחד שמאפשר שיחות בעשרות  מדינות, כמו גם מספר חיוג ישיר (DID) לכל רישיון שימוש. הפלטפורמה תומכת בשיחות יוצאות ונכנסות דרך קישוריות רשת טלפון ממותג ציבורי מקומי (PSTN), כך שארגונים יכולים להחליף את המרכזייה הקיימת שלהם ולרכז את כל דרישות התקשורת העסקית באותו המקום, עם מערכת ניטור שמאפשרת פיקוח בכל עת על איכות השיחות. ניתן להוסיף גם חבילת תקשורת בינלאומית לא מוגבלת כאשר יש צורך לשיחות בין מדינות. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - ZOOM

הצפנת קצה לקצה ניתנת מעתה לביצוע במהלך ביצוע שיחות Zoom Phone – אחד על אחד. במהלך השיחה, ניתן לבחור אפשרות להעלות את הפגישה לשיחת טלפון מוצפנת מקצה לקצה. השדרוג לוקח שנייה ועוזר להוסיף שכבה נוספת של פרטיות לשיחות הטלפון המתרחשות באמצעות זום. כאשר היא מופעלת, E2EE מספקת שיחה מוצפנת באמצעות מפתחות הצפנה המוכרים רק למכשירים של המתקשר והמקבל. בנוסף, למשתמשים תהיה אפשרות לאמת סטטוס E2EE על ידי מתן קוד אבטחה ייחודי זה לזה.

שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל