שיתוף פעולה בין Crestron ו-Amazon יאפשר הפעלות קוליות בסביבה העסקית ובחדרי הישיבות

הפעלות קוליות הופכות יותר ויותר נגישות ואמינות בחודשים האחרונים, כאשר ה-Amazon Echo וה-Echo Dot מובילים נכון להיום את הקטגוריה. גם Google הציגה לאחרונה את המוצר שלה בקטגוריית ההפעלות הקוליות Google Home.

חברת Crestron הכריזה לאחרונה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Amazon ובמרכזו פיתוח משותף חדש, אשר יאפשר שליטה והפעלה קולית של מערכות Crestron בעזרת העוזרת האישית של אמאזון – Alexa.

, שיתוף פעולה בין Crestron  ו-Amazon יאפשר הפעלות קוליות בסביבה העסקית ובחדרי הישיבות, AVmaster מגזין המולטימדיה

בשיחה שערך צוות AVMaster עם עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל, אמר ברוקשטיין כי "אף על פי שה-Amazon Echo ודומיו נפוצים כיום יותר בסביבה הביתית כחלק מפתרונות אינטרנט של הדברים (IoT), הרי שהיכולות של ה-Echo, ושיתוף הפעולה עם Crestron יאפשרו במהרה שילוב של הפעלות קוליות גם בסביבה העסקית ובחדרי הישיבות" והוסיף: "באמצעות כך תתאפשר שליטה כוללת החל במערכות ההיקפיות כגון תאורה חכמה, הצללה וכדומה, ועד לניהול הישיבה – חיוג לשיחת VC וכדומה."

אלקסה (Alexa), העוזרת האישית של אמזון, מציגה מעט מיכולותיה במרכז ההדגמות של קרסטרון Crestron Experience Center בכפר סבא

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל