תחזיות לצמיחת שוק ה-Pro AV בכ-11% לשנה בין 2018-2022

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חמש שנים של המשך צמיחה נאה בכל שנה ושנה (תמונה: Unsplah)

 

שוק ה-Pro AV עומד לצמוח, בממוצע, בכ-11% לשנה בין השנים 2018-2022. כך עולה משתי תחזיות שוק ששוחררו כמעט במקביל, האחת של חברת מחקרי השוק טכנאוויו (Technavio) והשנייה של ריסרץ' אנד מרקט (Research And Market), שתחזית הצמיחה שלה נמוכה רק במעט ועומדת על 10.89% לאותה תקופה.

שני הדיווחים מסכימים כי אחד המנועים הגדולים ביותר לצמיחה הגבוהה יחסית של השוק בחמש השנים הקרובות יהיה השילוט הדיגיטלי. מדובר בכלים חשובים לעסקים וארגונים להצגת תכנים שמטרתם לשכנע את קהל היעד שלהם לבצע עסקה, וזו הסיבה שהשימוש בשילוט הדיגיטלי הולך וגובר עם הזמן, ותעשיית הקמעונאות היא באופן טבעי זו שמשתמשת בהם יותר מאחרות – והיכן שיש שילוט דיגיטלי, יש גם מערכות Pro AV, מעבר לתצוגות עצמן.

התחזיות מסמנות עוד כמה מגמות שצריך לשים אליהן לב. אחת מהן היא השילוב של טכנולוגיות חדשות ואפילו צרכניות, בפתרונות השונים כדוגמת תכני מציאות מדומה, רחפנים ועוד. מגמה שנייה היא שהיצרניות הגדולות, הממוסדות, מכשירות מקצוענים בתחום לשימוש בציוד שלהם, וזו מגמה שלדעת טכנאוויו רק תלך ותתגבר במהלך חמש השנים הקרובות. בישראל אנחנו מכירים זאת היטב מפעילות דומה של קרמר.

לפי ריסרץ' אנד מרקט אחד המשתנים שיכול לפגוע בצמיחה של השוק הן העלויות הגבוהות והקושי לכמת את ההחזר על ההשקעה. "היצרניות בשוק ה-Pro AV מציעות את המוצרים שלהן במחירים גבוהים, ולכן הם משתמשים בעיקר יישומים ארגוניים", נכתב בדו"ח.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל