אפסון הכריזה על שני מקרנים אינטראקטיביים חדשים בבהירות גבוהה לכיתות לימוד וחדרי ישיבות

, AVmaster מגזין המולטימדיה
בהירות 5,000 לומנס, מקור אור ל-20,000 שעות עבודה ועוד עם BrightLink 1485Fi (תמונה: Epson)

 

אפסון (Epson) הכריזה על שני מקרני 3LCD אינטראקטיביים חדשים, BrightLink 1485Fi ו-BrightLink 1480Fi, שמיועדים, לפי החברה, לשימוש בכיתות לימוד וגם לחדרי ישיבות. שני המקרנים מציעים בהירות גבוהה יחסית של 5,000 לומנס.

ה BrightLink 1485Fi, שזמין כבר כעת לרכישה, וה-BrightLink 1480Fi שיהיה זמין במרץ 2020, מצוידים במקור תאורה שיכול להחזיק מעמד 20,000 שעות עבודה עם דרישות תחזוקה מינימליות עד אפסיות, ועם זאת להבטיח באופן אמין בהירות גבוהה במיוחד לכל אורך החיים של מקור התאורה.

אבל המוטיבציה העיקרית שמציעה אפסון לרכישת המקרנים הללו היא התמונה עצמה. ה 1485Fi יכול לעבוד בשני מצבים: הראשון הוא הקרנה מרבית בגודל של 100 אינץ' ביחס היבט של 16:9, והשני הוא מצב הקרנה רחב שיכול להגיע לגודל של 120 אינץ' ביחס היבט של 16:6 אינץ'. לפי החברה מדובר בשטח עבודה אינטראקטיבי שגדול ב-95% יותר ממש שיוכל להציע לוח מגע חכם בגודל של 75 אינץ'. בנוסף, המקרן תומך ביכולת לעבוד בתצוגת מסך חצוי. במצב זה ניתן להציג עד ארבעה תכנים שונים זה לצד זה בו זמנית, כשהמקור לתצוגות יוכל להיות מחשבים, מקרני מסמכים, לוחות חכמים וכל התקן תוכן ותצוגה אחר שמחובר לרשת.

בהיבט האינטראקטיבי מציע ה 1485Fi תמיכה בתפעול המבוסס על מגע ו/או עט אלקטרוני, כך שעד שמונה משתמשים יכולים לשתף פעולה בו זמנית.

תכונות נוספות שמציעים זוג המקרנים הם לוח בקרה מבוסס HDBaseT עם תמיכה בווידאו, אודיו ויכולות אינטראקטיביות שמפחיתות את הצורך בחיבור כבלים בזמן ההתקנה. אפסון מעודדת שימוש ביכולות האלחוטיות המובנות בתוכנה החינמית Espon iProjection, אשר מאפשרת חיבור של עד 50 התקנים, קישוריות אלחוטית P2P עם תמיכה ב-Miracast ועוד.

לפרטים מלאים על BrightLight 1485i לחצו כאן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל