אחד האירועים המובילים בישראל אם לא ה(!) אירוע, הוא בינת אקספו, כנס עליו עובדים ביסודיות במשך שנה שלמה ושנה בטכנולוגיה זה נצח, מה שמעצים את האתגר. חיים כהן, ארכיטקט וידאו ומולטימדיה בבינת תקשורת מחשבים, מזמין אתכם להשתתף במסלול המולטימדיה אותו יוביל.

חיים כהן: "מסלול AV Friends רץ כבר מעל 7 שנים והשנה נקיימו בפעם השנייה ברציפות כמסלול בתוך בינת אקספו, הכולל שני מושבי מומחים. למושב הראשון קראנו Do It Right ובו נציג לקהל אתגרים וגישות בדיון עם פאנל מגוון של מומחי מולטימדיה ו ProAV; יועץ המולטימדיה גבי גבריאלי, חן ירון מנכ"ל חברת פיקוח פרויקטים (CBRE), נציגי שתי יצרניות משלימות- שרון שמר מחברת Imagine המפיצה את פתרונות Crestron, ומיקי קליין מיצרנית המסכים SAMSUNG. איתם ישבו גם מנהל פרויקט, פיתוח עסקי וארכיטקט מולטימדיה וכל אחת ואחד יתרמו מזווית המשימה שלהם ומניסיונם במטרה להעלות את האתגרים והקונפליקטים הפוטנציאליים". 

חיים כהן - בינת
חיים כהן. קרדיט - יח"צ

בין חומרה לעננים

"המושב השני יחבר את ענקיות הטכנולוגיה סיסקו, מיקרוסופט, פולי (HP) וגוגל לשיחה על שיתופי פעולה בין יצרניות חומרה לעננים, בדגש על המגמות השונות; אם בעבר סיסקו ומיקרוסופט נחשבו מתחרות הרי שהיום יש להן Go To Market משותף בעל ערך רב. גם על מערכת היחסים העוצמתית בין גוגל לפולי (HP) נרחיב באותו מושב. 

עירית לגזיאל, דירקטור ניהול מוצרים ותוכנה בחברת קרמר, תסקור את פתרונות התוכנה של קרמר בדגש על פלטפורמת הניהול והניטור המושקת בפועל ימים אלה, הלא היא ה Panta Rhei".

קליק על התמונה להרשמה

מסייעת (גם) בפיתוח התעשיה

"גם השנה אנו צופים לנוכחות גבוהה ויש התרגשות אמיתית. זו השנה הראשונה בה גם קרסטרון גם אקסטרון וגם קרמר יציגו בתערוכה העצומה ואנחנו שמחים על האפשרות להפגיש את כולן באותו אירוע וכמובן לאפשר להן לפגוש את השוק, בין אם את לקוחות הקצה או שרשרת האספקה. נראה כי שוק הוידאו קונפרנס המתפתח מייצר חיבורים מעניינים, כדוגמת חיבור יצרניות החומרה לעננים, ומכאן ימשיכו להתפתח עוד ועוד מגמות ואיתן הזדמנויות חדשות. 

בינת מזהה את המגמות ונערכת באמצעות אכלוס כוחות ומיומנויות במטרה להמשיך ולהוביל. כך למשל איחדנו את כוחות ההנדסה, המכירות והביצוע ל PNL שלם וסינרגטי. אביבה אברהם, שבינת אינה זרה לה תודות לפעילויות שונות אותן ביצעה איתנו בתחומי הייעוץ והפיתוח העסקי, הצטרפה לכוחותינו באופן מלא ומביאה את שלל התובנות והניסיון שלה לתכנית העבודה של בינת. ברק קנפו, איש ביצוע מוביל, קיבל את משימת ניהול התחום ואנו צופים כי פעילות המולטימדיה בבינת תהיה מנוע צמיחה משמעותי בשנים הקרובות היות ואנחנו מסוגלים להתמודד עם כל אתגר של כל לקוח לאור ההתמחות הרחבה המכסה את עולמות ה IT לצד עולמות ה AV, חיבור פתרונות AV-GO, תקשורת ואבטחת מידע ועוד תחומים רבים וחשובים אשר מספקים ללקוח הקצה מעטפת שלמה והוליסטית מבית אחד". 

קליק על התמונה להרשמה

אפשר ורצוי גם להתגאות

"הקהל ייחשף לעוצמה של בינת, לסלי הפתרונות שהיא מסוגלת להציע ולחיבור בין מגוון העולמות במטרה להיות מוכנים לכל אתגר. בינת אקספו היא המפגש השנתי הטכנולוגי החזק ביותר בישראל בו לוקחים חלק המותגים המובילים בעולם ובישראל וגם הם יחשפו פתרונות חדשים והכרזות. לצד כל זה יתקיימו מסלולי התוכן וההרצאות במגוון נושאים, הרצאה של הנסיך הירוק- מסעב חסן יוסוף ומיצג פתיחה חוויתי של נטע ברזילי. זהו כנס מקצועי ברמה של הגדולים כדוגמת INFOCOMM או ISE ואני גאה להוביל בו את תחום המולטימדיה".  

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG