מימין - יניב לוי IVS-TEC, ג'ק אדאייר Canon, מריוס פליטניקס Canon, מתיו קושי Canon. תמונה - AVM

חדשנות, חידושים, אהבה למקצוע והבטחות מגובות במימושים, כל אלה חיכו למבקרים בביתן Canon ב ISE האחרונה. עבורנו הביתן היה נקודת מפגש עם נציגי המותג ממדינות שונות על הגלובוס, ביניהן ישראל. 

אבולוציה דומה - יתרון משלים

יניב לוי, מנכ"ל שותף בחברת IVS-TEC, המפיצה את הפתרונות המקצועיים של Canon בישראל, פתח עם תיאור הפעילות הצומחת של Canon בשני מישורים השזורים זה בזה; עסקית וטכנולוגית, כאשר האחד מוביל את השני: "יש מספר קווי דמיון אבולוציוניים בין IVS ל Canon, כאשר אחד החשובים ובעל ערך רב לקהל הלקוחות בישראל הוא המסע שהחל בתחום הברודקאסט ועבר שינוי משמעותי בזמן הקורונה עם הכניסה של Canon ושלנו לעולם החינוך ההיברידי ומשם גם לתעשיית ה-Pro AV". בה מציגה IVS הישגים מרשימים יש לומר. "ההבנה העמוקה של תחום הברודקאסט מספקת יתרון, הן בפיתוח המוצרים והן בהטמעת הטכנולוגיות עבור לקוחות בעלי אתגרים בתחום המולטימדיה".

האיכות של Canon לחדר הישיבות, הכיתה או האולפן. קרדיט - Canon

מה הקשר?? - Canon

בביתן Canon השנה ניתן היה לראות מיקוד כפול בעל נקודת חיבור; קווי מוצר ברמות שונות לצד יישומים עמוקים יותר של אותם קווי מוצר, שהציגו יכולות וחשיבה מתקדמת. נראה כי Canon הבינה מהר את השינויים והמגמות ובאמצעות שותפות מפתח היא מצליחה לפתח פתרונות חדשניים באיכות גבוהה במיוחד. ג'ק אדאייר, Product Marketing Specialist ב Canon, המחיש את התפיסה באמצעות ערכת ה-VR שנבנתה עם הצוות המתמחה בתחום הרפואה: "מדובר על מצלמת VR ייחודית המשדרת לערכת VR ומעבירה תוכן בתלת ממד וברזולוציה של 8K, המכסה 180 מעלות בחדר הניתוח. האפשרויות כמעט אינסופיות וניתן לשדר את הניתוח בזמן אמת, לצפות בהקלטה ולבצע תחקיר מדויק למטרות אימון ולימוד".

קרדיט - AVM
קרדיט - AVM

התפתחות מגזרית

חברת IVS צברה קילומטראג' משמעותי בתחום המולטימדיה, וכעת לאחר רכישה ומיזוג החברה עם קבוצת הטכנולוגיות  Accel solutions group ltd, סל הפתרונות והכלים העומדים לרשותה התרחב גם ל-
Data center, Cyber, IT חמל"ים וחדרי בקרה.

כמו כן IVS  מציעה פתרונות ייחודיים בתחום ה- E-Learning הנדרשים ליישום מערכי שיעור סינכרוניים או א-סינכרוניים עם יכולות הווידאו שצברה IVS בתחום הברודקאסט והאקדמיה. לוי: "מאז תקופת הקורונה נוספו מגוון יישומים. הטכנולוגיה המתקדמת של Canon בתחום הווידאו בשילוב המומחיות שלנו, פתחה עולמות נוספים בפני הלקוחות וסיפקה להם יכולות חדשות".

מריוס פליטניקס – Regional Sales Manager: "תחילת העבודה עם IVS כללה למידה הדדית מרובה כאשר העיקרון המשותף החשוב ביותר היה ונשאר – שמירת הלקוח במוקד". סביב עקרונות אלו דאגו Canon ו-IVS לייצר סביבת דמו עשירה ממנה יוכל כל לקוח פוטנציאלי להתרשם ולהבין בדיוק כיצד ייראה הפתרון שייושם אצלו, לעיתים עוד לפני שקיבל הצעת מחיר. אותה עבודה משותפת שהחלה לפני קצת יותר משלוש שנים קוצרת כעת פירות מהם נהנות השותפות. לוי: "כאשר הגיעו מצלמות ה-PTZ ל-IVS, הצוות הטכני למד אותן במהרה ושלח ל-Canon רשימת דרישות ובקשות לתכונות שונות, כאשר כמעט כולן נענו בחיוב. עבודה מול יצרנית בגודל הזה עם הגישה הזו היא ערך בפני עצמו, שמועבר כמובן גם ללקוח הסופי".

אדאייר וופליטניקס מסכמים באמירה שיחד עם IVS הם מצפים להרחיב את המימושים בתחומי הליבה של IVS כמו אולפני השידור אשר הופכים למימוש כמעט חובה בפעילות הארגונית המודרנית, או לפרוץ גבולות חדשים עבור השוק הישראלי בתחומים נוספים כמו תחום הנדל"ן בו איפשרה Canon למבקרים בביתן לראות (או לדמיין) שיפוץ בזמן אמת או לבחון את קניית הדירה הבאה מבלי להגיע למשרד המכירות".

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG