ההשקעה משתלמת. גליה ומיכאל בן-דור מקבלים את אחד הפרסים. קרדיט - Wall-Smart

המוצר עם הגידול הכי משמעותי במכירות של WALL-SMART בשנה האחרונה, וזה שקיבל תשומת לב רבה בביתן ב ISE24 שהסתיימה לפני מספר ימים, הוא פתרון לנקודות גישה (Access Points). גליה בן-דור, מנכ"לית משותפת בחברה, מסכמת את הסיבוב האחרון בברצלונה.

שיתופי הפעולה הרבים של וול-סמארט כוללים שמות המעידים על איכות המוצרים שלה. שיתוף הפעולה האחרון עם NETGEAR למשל, מספק פתרון עבור ה WI-FI 7 שלה, אולם הפתרונות של החברה מתאימים גם ל Ruckus, Juniper, Ubiquity ויצרניות רבות נוספות.  

בן-דור: "האתגרים עבורם אנחנו מפתחים מוצרים קשורים לפרמטרים שונים כמו גודל המוצר, היכן הוא מותקן (קיר, תקרה וכו') , תוך חשיבה גם על הפן העיצובי וגם על על הפונקציונליות. אחד האתגרים של אינטגרטורים מסביב לעולם הוא הבעיה לתת שירות בנקודות גישה משום שהן מוחבאות במקומות שונים אך מעבר לזמן האיתור שלהן חלק מהמיקומים פוגעים בסיגנלים. הפתרון שלנו עונה על הצרכים בשטח בשני המובנים; עבודה פשוטה יותר עבור האינטגרטור ושמירה על תקינות היישום".  

 
קרדיט - Wall-Smart

זוכים בלבד

צוות וול-סמארט חזר מברצלונה עם סיפוק גדול ומזוודה שכללה גם שני פרסים על ה- Universal Access Point Ceiling Mount : הראשון מ 2024 Top New Technology (TNT) Award בקטגוריית Home Networking Device והשני Best of Show – Residential Systems. כל זה קורה לאחר מספר סיקורים עולמיים הן בתחום המקצועי והן באישי אודות פעילות היצרנית המקומית. ריספקט! 

 קרדיט תמונה ראשית – Tom Saimon
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG