איתן מארבי קרדיט קומוולט

קומוולט (Commvault), ספקית מובילה של פתרונות חוסן סייבר והגנת נתונים לענן ההיברידי, מכריזה על עידן חדש בטכנולוגיית החדרים הנקיים (Clean rooms). חדר נקי  מהווה סביבת התאוששות מבודדת ומאובטחת, אשר נועדה לבודד נתונים ולהגן עליהם מפני חומרה או תוכנה שנפגעו מתקלה או מתקפת סייבר. 

הפתרון פורץ הדרך Commvault Cloud Cleanroom Recovery של קומוולט משנה לחלוטין את הגישה להתאוששות ממתקפת סייבר בעולם המודרני ומציע לארגונים בכל גודל יכולת לשחזור בטוח ומאובטח של הנתונים לאחר מתקפת סייבר עם עותק נקי ומבודד, מיקום אליו ניתן לשחזר את הנתונים לפי דרישה לענן. הפתרון מאפשר לבצע בדיקות התאוששות באופן קבוע כדי לספק ביטחון למנהלי אבטחת המידע שבמקרה פגיעה ניתן יהיה לבצע התאוששות נקיה.  

פתרון ה-Cleanroom Recovery של קומוולט יוכל לתמוך בלקוחות ה-SaaS של קומוולט. בעת תקיפה של גורמים עוינים, ה-Cleanroom Recovery מבצע את השחזור למיקום נקי ומבודד בענן Microsoft Azure. לקוחות יכולים לעשות זאת לפי דרישה. בנוסף, ה-Cleanroom Recovery מספק לארגונים באופן ייחודי את היכולת לבדוק במהירות ובאופן קבוע – ובמידת הצורך – לבחון מחדש את תוכניות התאוששות הסייבר שלהם בקלות בכל תשתיות ה-IT שלהם. 

פתרון Cleanroom Recovery מאפשר ללקוחות להרוויח גם מיתרונות פלטפורמת Commvault Cloud, המופעלת על ידי Metallic AI. Commvault Cloud עומדת בתקני האבטחה הגלובליים המחמירים ביותר. הארכיטקטורה הייחודית של הפלטפורמה מאפשרת ללקוחות לאבטח ולשחזר את הנתונים שלהם בכל עומס עבודה, מכל מקום ולכל מקום. בעתיד, בזכות הרכישה של Appranix  שהוכרזה בחודש אפריל, לקוחות Cleanroom יוכלו לשלב באופן ייחודי יכולות התמודדות עם סיכונים והתאוששות מאסון המסופקות על ידי קומוולט עם יכולות בנייה מחדש של יישומי ענן המסופקות על ידי Appranix. 

בריאן ברוקווי, מנהל הטכנולוגיות הראשי של קומוולט, אמר כי, "בעבר, אפשר היה להסתפק בבדיקת אסטרטגיית ההתאוששות של הארגון באמצעות התאוששות מאסון פעם בשנה. כיום, עם מתקפות מבוססות בינה מלאכותית, האיומים משתנים מידי שעה. מעבר לצורך לבדוק את ההתאוששות שלכם לעתים קרובות, עליכם גם לדעת שיש לכם מקום נקי להתאוששות בענן". 

לדברי איתן מארבי, מהנדס מערכות בקומוולט ישראל, "חדרים נקיים מסורתיים דורשים לעתים קרובות משאבים רבים, מה שמחייב ארגונים לתחזק סביבות כפולות עבור כל יישום קריטי בכל שרת ובכל מיקום. ארגונים רבים פשוט לא יכולים להרשות זאת לעצמם את ההשקעה. בנוסף לכך, לחברות רבות אין את הזמן, הכסף או הצוות הדרוש כדי לבדוק את כל המרכיבים התלויים זה בזה בסביבות היברידיות כדי לדעת שהן יכולות להתאושש כאשר מותקפות. במידה והם כן יכולים לבדוק לעתים קרובות אין להם את המשאבים לבצע בדיקה נוספת. סיבות אלו משאירות ארגונים ללא תרגול, פגיעים ונתונים לחסדיהם של גורמים עוינים. קומוולט פותרת את הבעיות האלה בין היתר בזכות Commvaultâ Cloud Cleanroomä Recovery".

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG