Lenovo
  • מחשב ה-AI PC החדש ThinkPad P1 Gen 7 מגיע עם מעבדי Core Ultra ויכולות ה-vPro של אינטל ועם כרטיסי מסך מקצועיים מסדרת RTX של אנבידיה
  • כמו כן הכריזה לנובו על תחנות עבודהAI-Ready  נוספות – ThinkPad P16v i Gen 2, P16s i Gen 3  ו-P14s i Gen5

לנובו הכריזה על דור חדש של תחנות עבודה ניידות המעוצבות כדי לספק את העוצמה והביצועים הנדרשים כדי לטפל בעומסי עבודה מורכבים. המחשבים החדשים, ThinkPad P1 Gen 7, P16v i Gen 2, P16s i Gen 3 ו-P14s i Gen 5 של לנובו, עם טכנולוגיות AI, ישנו את הדרך בה אנשי מקצוע עוסקים בתזרימי עבודה מבוססי בינה מלאכותית. בזכות שיתוף פעולה עם שותפות מובילות בתעשייה, NVIDIA, אינטל ומיקרון, מציגה לנובו מחשבים חזקים ועתירי ביצועים שמספקים מענה לדרישות של משימות עתירות AI. השילוב של מעבדי Core Ultra של אינטל, עם יחידת העיבוד העצבית המשולבת שלהם (NPU) וכרטיס מסך ייעודי מדור ה-RTX Ada של NVIDIA, מציין התקדמות משמעותית בטכנולוגיית ה-AI, משפר את הביצועים הכוללים ואת יעילות העבודה.

תחנות העבודה הניידות החדשות בסדרת ThinkPad P הן מחשבי AI PC גמישים, בעלי ביצועים גבוהים וחסכוניים בצריכת אנרגיה. ה-NPU המשולב מיועד לטיפול במשימות AI קלות ומתמשכות, בעוד שהכרטיס הגרפי של NVIDIA מריץ מטלות בינה מלאכותית יומיומיות, תובעניות יותר. שילוב זה מאפשר תפקוד חלק ואמין של טכנולוגיות בינה מלאכותית, והוא משרת מקצוענים העוסקים במשימות מגוונות, החל מבניית מודלים תלת ממדיים, דרך פיתוח תרחישים ועד להיסקי ואימון AI.

"תחנות העבודה החדשות בסדרת ThinkPad P של לנובו, תוכננו מתוך מחשבה על אנשי מקצוע שעבודתם דורשת ניידות, והן מציעות שילוב מיטבי של יכולות, רמות גבוהות של ביצועי AI וניידות אמיתית", אומר רוב הרמן, סגן נשיא בחטיבת תחנות עבודה ומחשבי לקוח מבוססי AI בלנובו. "המחשבים החדשים מסדרת ThinkPad P מייצגים את פסגת החדשנות בתחום תחנות העבודה, והם בנויים להניע אנשי מקצוע, מהנדסים ומדעני נתונים יצירתיים באמצעות תמיכה בתזרימי עבודה מורכבים, בכל מקום שבו הם נמצאים".

Lenovo
Lenovo

ThinkPad P1 Gen 7

ThinkPad P1 Gen 7 הוא תחנת עבודה ניידת במיוחד, עם ביצועים גבוהים, המיועד למשימות לימוד מכונה אינטנסיביות, תוך שהוא מספק את הגמישות הנדרשת לעבוד מכל מקום. גוף האלומיניום שלו מהווה השלמה לרכיבים פנימיים עוצמתיים, לצד טכנולוגיית AI מתקדמת. עם הגרסאות המעודכנות ביותר של vPro ו-Evo Edition, עם מעבדיCore Ultra  בהם משולבות ליבות ה-NPU, ועם כרטיס גרפי RTX 3000 המבוסס Ada מבית NVIDIA, ThinkPad P1 Gen 7 מספק עוצמה וביצועים מדהימים. החוזק המצטבר של המעבד, ה-NPU והכרטיס הגרפי פירושו שתחנת העבודה של לנובו מותאמת לטפל ביעילות בדרישות לעיבודי AI. 

בתצורות נבחרות, הנייד החדש משתמש במערכת מתכת נוזלית תרמית לשיפור ביצועי הקירור והאמינות לטווח ארוך, במיוחד עבור תזרימי עבודה קריטיים, עם משימות מורכבות הדורשות ביצועים מרביים על פני זמן ממושך. עם מסך 16 אינץ' ביחס היבט של 16:10, מסגרת צרה המסייעת להשיג יחס מסך לגוף של 91.7%, והאפשרות לבחור מסך OLED תומך מגע, ה-ThinkPad P1 Gen 7, בעל הסמכת ISV, הוא המכשיר האידיאלי עבור יוצרי תוכן, מדעני נתונים, מפתחי משחקים ומומחי CAD. הוא מותאם לצרכי העובדים ההיברידיים המודרניים, ומציע תכונות כגון פליטת אור כחול נמוכה, תמיכה ב-Dolby Vision וכיול צבע להצגת תמונות חדות ומלאות חיים.

ThinkPad P1 Gen 7 הוא תחנת העבודה הראשון בעולם הכולל זיכרון LPDDR5x LPCAMM2 בנפח של עד 64 גיגה-בייט. LPCAMM2, שיצא לשוק בידי מיקרון בשיתוף עם לנובו, מספק את אחד מפתרונות הזיכרון המודולריים היעילים ביותר באנרגיה עבור מחשבים אישיים. עם צריכה של עד 61% פחות כוח פעיל ועם חיסכון של 64% במקום בהשוואה ל-DDR5 SODIMM3, זיכרון LPCAMM2 מספק רוחב פס גבוה יותר ותמיכה דו-ערוצית עם מודול יחיד המהווה פתרון מיטבי בעל ביצועים גבוהים עבור תחנות עבודה עם עומסי עבודה.

Lenovo

מוכנות לביצועי AI עם תחנות עבודה מסדרת ThinkPad P

תחנות ה- AI-readyשל לנובו משנות את המשחק כדי לספק יעילות עבודה במגוון רחב של תעשיות. עם היכולת לספק עוצמת טורבו עבור תזרימי עבודה, מאנליטיקה של נתונים ועד תהליכים יצירתיים, תחנות העבודה מספקות את האצת הכוח הנדרשת אפילו לעומסי העבודה המורכבים ביותר. ניידי סדרת ThinkPad P מושלמים עבור תעשיות כגון AEC, מיזוג וקירור, רכב ושירותי בריאות, והם משנים את הדרך בה עובדים אנשי מקצוע, מספקים יעילות וחדשנות בכל מטלה ומותאמים לעמוד בדרישות המתגברות לפיתוח מודלי בינה מלאכותית ותרחישי שימוש.

הניידים החדשים, ThinkPad P1 Gen 7, P16v i Gen 2, P16s i Gen 3 ו-P14s i Gen 5 מצוידים ברכיבים חדשים המאפשרים ביצועים ברמה הגבוהה ביותר. יחד עם אינטל, לנובו שיפרה באופן משמעותי את הביצועים והיכולות של סדרת ThinkPad P המעודכנת על ידי הכללת מעבדי Core Ultra החדשניים של אינטל, עד Core Ultra 9 185H. מעבדים אלו מציעים חבילה משולבת המורכבת מליבות מחשוב ראשיות, ליבות גרפיות וליבות מחשוב עצבי, והם מייעלים את הביצועים של תכונות ה-AI ביותר מ-100 יישומים.

"מחשבי סדרת ThinkPad P של לנובו הולכים צעד משמעותי קדימה כשהם מציגים את מעבדי Core Ultra המתקדמים של אינטל המצוידים במנוע עיבוד עצבי ייעודי. טכנולוגיה זו, שנועדה לשפר את יכולות ה-AI PC במחשבים ניידים, משפרת גם את הביצועים, את יעילות השימוש בחשמל, מאפשרת חוויות שיתוף פעולה מעולות, ומאפשרת למשתמשים להיות יצירתיים לפרקי זמן ארוכים יותר, ללא צורך בטעינה מתמדת", אומר רוג'ר צ'נדלר, סגן נשיא ומנכ"ל, מגזר PC ותחנות עבודה למתקדמים, אינטל.

מעבר לכך שמעבדי Core Ultra של אינטל משפרים את הביצועים של תכונות הבינה המלאכותית, הם גם תורמים ליעילות צריכת החשמל. לדוגמה, המעבדים מאפשרים חוויות שיתוף פעולה משופרות כמו ועידת וידאו המופעלת באמצעות AI, הכוללת יכולות כמו טשטוש רקע, מסגור פנים ותיקון קשר עין. ה-NPU מוריד ביעילות את המשימות הללו מהמעבד הראשי או השבב הגרפי, ולכן מפחית עד 40% בצריכת החשמל. כתוצאה מכך, המשתמשים יכולים ליהנות מחיי סוללה ארוכים יותר, מה שמקטין את הצורך בטעינות תכופות.

עבור משתמשים הזקוקים ליכולות בינה מלאכותית ועיבוד גרפי מתקדמות לעבודה עם מערכי נתונים גדולים יותר, מבלי להקריב ביצועים, מערך תחנות העבודה המעודכן של לנובו מציע דגמים נבחרים עם כרטיס גרפי מסוג RTX 3000 Ada של NVIDIA, המספק יכולת עיבוד של 300 טריליון פעולות בשנייה (TOPS) כדי לספק תועלות פרודוקטיביות מונעות AI. הכרטיסים הגרפיים מדור ה-RTX Ada, עם טכנולוגיית Tensor Core לעיבוד בינה מלאכותית, מציעים יכולות בינה מלאכותית, מעקב קרניים וגרפיקה להתמודדות עם מגוון תהליכי עבודה מקצועיים, כולל יצירתיות, עיצוב והנדסה. AI Workbench של NVIDIA מעניק למדעני נתונים ומפתחים את החופש לעבוד, לנהל ולשתף פעולה בין ניידים, תחנות עבודה ושרתים של לנובו. עם AI Workbench, תחנות ה- AI-readyשל לנובו משפרות את יעילות תהליכי העבודה השונים – ממדע נתונים ועד ל-AI ג'נרטיבי ועד הפקת היסקים.

המצרך היקר ביותר של יוצרים מקצועיים ומדעני נתונים הוא זמן. משתמשים יכולים למנף בינה מלאכותית מואצת באמצעות הכרטיס הגרפי כדי לשפר את תזרימי העבודה במגוון רחב של יישומים, כולל יצירת תוכן, עיבוד תמונות וכלים לפרודוקטיביות עסקית. השילוב החלק של טכנולוגיית ה-RTX של NVIDIA עם מעבדי ה-Core Ultra של אינטל מגביר את הביצועים הכוללים, ומאפשר למקצוענים לקצר את הזמן להשגת תוצאות.

Lenovo

פורטפוליו תחנות ה- AI-Ready

בנוסף לביצועים, תחנות העבודה של לנובו ידועות באמינות ובאבטחה שלהן. לנובו מתגאה בייצור מוצרים באיכות גבוהה שלקוחות יכולים לסמוך עליהם. תחנות העבודה החדשות בסדרת ThinkPad P אינן יוצאות דופן  והן עברו בדיקות MIL-SPEC קפדניות כדי להבטיח התמודדות עם סביבות העבודה התובעניות ביותר. חבילת פתרונות החומרה והתוכנה ThinkShield של לנובו המגיעה עם תחנות העבודה בסדרת ThinkPad P, מספקת אבטחת מידע למכשיר וגם למידע החשוב המאוחסן בו. התכונות כוללות את מודול dTPM ייעודי להצפנת נתוני משתמש ו-BIOS שיודע לרפא את עצמו ולשחזור הגדרות מערכת במידת הצורך.

ThinkPad P16v i Gen 2 מגיע עם מארז אלגנטי הכולל מסך 16 אינץ' ביחס היבט של 16:10 והוא מיועד למשתמשים עוצמתיים, ומגשר על הפער בין תחנות עבודה ברמת הבסיס ותחנות עבודה מתקדמות. קירור מתקדם, עם זרימה תרמית כפולה, מבטיח ביצועים מורחבים מרביים עבור עומסי עבודה גדולים, וכן ריבוי משימות יעיל. הוא כולל תמיכה בכרטיס מסך עד RTX 3000 Ada לניידים של NVIDIA המצטיין בביצועים, זריזות ותמורה לעלות, ומאפשר לעבד ולנתח נתונים מורכבים בזמן אמת.

ThinkPad P16s i Gen 3 של לנובו מציע שילוב מיטבי של כוח וביצועים במארז דק וקליל עם מסך 16 אינץ', ו-ThinkPad P14s i Gen 5 הוא מתחנות העבודה הדקות והקלות ביותר של לנובו, עם יכולת בחירת תצורה, יכולת הרחבה וביצועי פרמיום תוך כדי תנועה, עם מסך 14.5 אינץ' ביחס היבט של 16:10. ניידים אלגנטיים בעלי ביצועים גבוהים אלה, תומכים בכרטיסי מסך עד RTX 500 Ada לניידים של NVIDIA, וזיכרון DDR5, ומצטיינים בעיבוד מואץ של בינה מלאכותית ועבור פעילות תוכנה כמו AutoCAD, Revit, SolidWorks ועוד.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG