שבת , דצמבר 4 2021

ISE 2017: חברת Clevertouch מעדכנת את פתרונותיה האינטראקטיביים לעולם החינוך

 

לגעת בחכמה – Clevertouch

רגע לפני ISE 2017 תיערך באנגליה תערוכת BETT השנתית או בקיצור British Educational Training and Technology המוקדשת כולה לפתרונות טכנולוגיים בתחום החינוך. זו שנתה ה-30 של התערוכה, אשר תיערך השנה בלונדון בין התאריכים 25 – 28 בינואר.

ISE 2017: חברת Clevertouch מעדכנת את פתרונותיה האינטראקטיביים לעולם החינוך, AVmaster

חברת Clevertouch הבריטית אשר מייצרת מסכי מגע אינטראקטיביים למגזר החינוכי והארגוני תציג ב-BETT עדכונים לאפליקציית החינוך שלה Cleverstore    המיועדת למסכי מגע גדולים. מסך המגע Clevertouch הוא המסך האינטראקטיבי היחיד בעל חנות אפליקציות מובנית ואשר עובד ללא צורך במחשב נוסף. חנות האפליקציות Cleverstore כוללת  מעל ל-100 אפליקציות חינמיות בתחום החינוך המאפשרות שימוש אינטואיטיבי וממשק המשתמש הנוח והידידותי לתלמידים LUX ללא מחסום בין הטכנולוגיה לחווית רכישת הידע.

חנות האפליקציות Cleverstore   

בחברה מספרים כי במהלך ISE 2017 תיערכנה הדגמות והדרכות על ידי מומחי טכנולוגיות לחינוך כאשר עיקרי החידושים יתמקדו ביכולות הבאות:

  • הדגמת ממשק LUX החדש – אשר מציג חוויית משתמש אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש
  • שילוב האפליקציות בצורה חלקה בשיעורים באמצעות Cleverstore 2.0 עם מסנן נושאים מתקדם (K-12) ואפשרויות שפה נוספות
  • יצירת שיעורים מעוררי השראה לכל הכיתה באמצעות מערכת המצגות החדשה – Lynx 5 או אפליקציית Lynx לאנדרואיד.
  • שיתופיות (Collaboration) לכיתה – עם הדגמות של ממשק החיבור העדכני המאפשר חיבור של מכשירים מבוססי חלונות, אפל, אנדרואיד וכרום למסכי המגע.

צפו בנוחות השימוש באפליקציות החינוך השונות:

שון מרקליו (Shaun Marklew), מנהל שיווק ומכירות ב-Clevertouch ציין: "השקענו שנים בשיחות עם מורים, תלמידים ומשווקים, הקשבנו לתגובות וההצעות שלהם. כמו תמיד, התכנון והפיתוח של חידושים מתבסס על רצונותיהם של המורים והתלמידים, דבר המתבטא בחוויית משתמש מהירה ונרחבת מתמיד."

את Clevertouch תוכלו לפגוש ב-ISE הקרוב ב-Hall 13 בדוכן מספר B85

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל