יום רביעי , אפריל 14 2021

Crestron ו-Logitech מציגות: 'דברים טובים באים בזוגות'

החברות המובילות Crestron ו-Logitech הציגו אתמול (ב') בהשקה חגיגית שיתוף פעולה חדשני, ששם דגש על המציאות החדשה עימה חברות ועובדים צריכים להתמודד ומנצלת את מיטב האיכויות והיתרונות של כל אחת מהן לכדי יצירת קיטים ומערכות למתן פתרונות מגוונים, על בסיס מוצרי קצה סטנדרטיים ברמה הגבוהה ביותר – וזו רק ההתחלה.

Crestron ו-Logitech מציגות: 'דברים טובים באים בזוגות', AVmaster
תמונה - אתר לוג'יטק

שיתוף מיוחד בין שתי חברות מובילות בתחום השליטה ובקרה מצד אחד ובחוויית משתמש הקצה, הוא אירוע שללא כל ספק ראוי לציון מיוחד וכן יכול להוביל להתפתחויות משמעותיות, כאשר מה שהוצג עד כה מהווה רק את ההתחלה. בהשקה הרשמית, בה נכחו לקוחות ממגוון חברות במשק – נחשפו החיבורים בין המוצרים השונים היוצרים קיטים שמהווים את החבילה השלמה למשתמשים ברמות השונות, כדי לאפשר התמודדות עם האתגרים הנוכחיים, וכן להעלאת יעילות העבודה בארגון בצורה מירבית.

בהשקה הוצג הדגש המרכזי של שיתוף הפעולה בין החברות – היום, לקוחות הקצה, יותר מתמיד מבינים וצריכים טכנולוגיות יעילות, פלטפורמות מותאמות ויכולת לשלב מערכות לטובת יעילות ארגונית מקסימלית – אם בישיבות, בעבודה משותפת ובבקרה, כשהאתגרים המרכזיים בהם מתמקדים מתחלקים לשלושה:

חללי עבודה

כיום, חללי העבודה מגוונים יותר. אם בחדר פרטי בבית ואם בחדרי ישיבות קטנים עד לגדולים במשרדים, כשבכל חלל דרישות וצרכים אחרים.

יעילות

גורם מרכזי באפקטיביות וביכולת של ארגון וניהולו. פלטפורמות לא מותאמות, שהתמיכה בהן מורכבת עלולות לעכב ואף לפגוע בתהליכים.

אנשים, או למעשה – משתמשים

שילוב שלושה דורות של משתמשים שלמעשה מחויבים להשתמש במוצר מעלה את הצורך לפשט ו'לאחד' מוצרים למערכת קלה לתפעול, פשוטה ונוחה.

כלל הקיטים, המוצרים והשיתופים בין החברות שמים דגש על פתרונות עבור כלל האתגרים. גיא אבן חן, מנהל חטיבת המחשוב והמולטימדיה חברת בנדא מגנטיק האחראי על קו מוצרי Logitech בחברה, ציין כי אין כל ספק שהשילוב בין החברות, המתאפיין בגמישות, בקרה ופרודקטיביות יוביל להצלחה במענה על אתגרים אלו – חדרים פרטיים, קטנים וממשקים אישיים מצד Logitech לבין יכולות הניתוח, השליטה והניהול מצד Crestron, בנוסף לחיבור האנושי הקיים בין החברות שמהווה מפתח מרכזי להצלחה.

Crestron ו-Logitech מציגות: 'דברים טובים באים בזוגות', AVmaster
תמונה - אתר לוג'יטק

'דברים טובים באים בזוגות' – מה קיים כבר עכשיו, ומה צפוי הלאה?

דור מצוות ההנדסה של חברת Crestron ישראל הציג שלושה מוצרים לשתי משפחות – משפחת ה-Flex ומשפחת ה-Bring Your Own Device. שתי המשפחות מאפשרות שילוב מוצרים של שתי החברות לכדי קיט אחד – המאפשר את השימוש הפשוט למשתמש הקצה – נתמך על ידי Zoom® או Teams® ובאותה קלות לפקח, לבקר ולשלוט על ציוד ומערכות נוספות שמותקנים בחדר, על המערכת עצמה ועוד. 

בנקודה זו, נציגי החברות נתנו את הטון על  הדגש והיתרון המרכזי – כשהוא, למעשה, חיבור ה-UC engine המובנה המגיע עם המערכות של Crestron (בשונה מפתרונות אחרים המבוססים על מחשב נפרד חיצוני מספק אחר) לרשת הארגונית בפלטפורמות האלו, וכן בנוסף להתאים לכלל הסטנדרטים הגבוהים המוכרים של Crestron – בהיבטים של אבטחת המידע, התקשורת והמערכת הניהולית והארגונית ובו בזמן להתאים את אביזרי הקצה המוכרים של Logitech. השילוב האידיאלי לבין שליטה ברמה ארגונית-מערכתית לבין חווית קצה של משתמש שנשארת מוכרת ודומה.

באירוע ההשקה הוצגו שלושה מוצרים שכבר יצאו לשוק וכבר בהם ניתן לראות את החשיבה מחוץ לקופסה והחידושים המרעננים שמביא השיתוף הזה – בפשטות ונוחות תפעולית הן לפרט והן לארגון מתאפשרת גמישות מרבית לשימוש כל אחד מהמוצרים. ההדגמות הראו באיזו קלות ומהירות ניתן להשתמש בקיטים השונים. כמו-כן, צוין כל יחידת קצה ניתן לשדרג במעלה הדרך – מה שמייצר שקט תפעולי לארגון ולצוותי התמיכה.

בסיום ההשקה הודגש כי ישנם, כבר היום, מוצרים חדשים בתכנון וממש נמצאים בקנה – שווה להישאר מעודכנים.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל