שבת , דצמבר 4 2021

חדש! DM-DGE-200-C פתרון ורסטילי וקומפקטי לכל חדר ישיבות מבית Crestron

חדש! DM-DGE-200-C פתרון ורסטילי וקומפקטי לכל חדר ישיבות מבית Crestron, AVmaster

יצרנית ה-AV העסקי המובילה קרסטרון שחררה לשוק בימים האחרונים את יחידת ה-DM-DGE-200-C החדשה של החברה. בקרסטרון אומרים כי היחידה מספקת חווית משתמש עשירה לחדרי ישיבות קטנים כגדולים והיא מספקת פתרון ורסטילי וקומפקטי לכל חדר.

התוספת החדשה לקו מוצרי ה-™ DigitalMedia של החברה, אשר כוללת מנוע גרפי עשיר, מתחברת ישירות לשרת ה-Fusion Cloud או לשרת ה-Exchange הארגוני, ומשנה לחלוטין את חווית המשתמש בחדר וללא צורך במערכת בקרה או תוכנה מותאמת אישית. בנוסף, כוללת יחידת ה-DM-DGE-200-C יכולת מיתוג אוטומטית בין כניסת ®HDMI וכניסת ®DM התומכת ב-4K/60 וכוללת Scaler 4K מובנה.

המנוע הגרפי העשיר של היחידה מאפשר הצגה אינטואיטיבית ופשוטה של לו"ז החדר, הודעות מותאמות והצגה של תוכן Stream בפרוטוקול H.264. בנוסף מאפשר הפתרון הצגה של מסך Welcome ממותג, הכולל גרפיקה מותאמת אישית, לוגו החברה והוראות התחברות פשוטות. ניתן לחבר מצלמת USB עם חיישן נוכחות כדוגמת ה-CCS-CAM-USB-F-100-SHROUD, אשר מאפשר הדלקה אוטומטית של המסך עם כניסת המשתתפים לחדר, תכונה המסייעת להתחלה מהירה ויעילה יותר של הישיבות.

חדש! DM-DGE-200-C פתרון ורסטילי וקומפקטי לכל חדר ישיבות מבית Crestron, AVmaster

בעזרת ממשק ה-Web המובנה, ניתן להגדיר את המערכת להתחברות ישירה ל-Microsoft® Exchange או לשרת ה-Fusion, על מנת להציג את סטטוס הזמינות של החדר, נושא הפגישה, פרטי הגורם המזמן, זמן תחילתה וזמן סיום הפגישה ועוד. במהלך הפגישה עצמה ניתן להציג על גבי הוידאו את לוח הזמנים הכולל את הזמן הנותר עד לסיום הפגישה.

חיבור פשוט ל-Crestron Fusion Cloud

מערכת ה-DM-DGE-200-C מתחברת בקלות גם לשרת ה-Crestron Fusion Cloud. בנוסף להצגת פרטי הפגישות בחדר, מאפשרת ההתממשקות ל-Fusion איסוף נתונים חשובים על אופן השימוש בחדר, זאת לטובת קבלת החלטות לשיפור וייעול סביבת העבודה.

עם חיבור ה-DM-DGE-200-C ל-Crestron Fusion Cloud, עובדי החברה יכולים לעשות שימוש באפליקציית ה-Crestron PinPoint על מנת לאתר ולזמן חדר בקלות ובמהירות – ישירות מהטלפון הנייד. במידה ושולבה במערכת גם יחידת AirMedia, אפליקציית ה-PinPoint תזהה אותה באופן אוטומטי, ותאפשר הצגה ישירות מהנייד בקלות ובמהירות ללא צורך בהזנת קוד.

Networked AV
הוספת מערכת בקרה משולבת מסך מגע כדוגמאת ה-FT-TSC600, מאפשרת בחירה יזומה של מקור התצוגה – HDMI ,4K/60 DM או מקור H.264 – כל מקור מוצג, מותאם לתצוגה בחדר (Scaling), עד רזולוציה מירבית של 4K.

צפו בתצוגת תכלית מלאה של יחידת DM-DGE-200-C

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל