מערכות ה-DSP החדשות של Crestron ממשפחת Avia זמינות לרכישה

מערכות ה-DSP החדשות של Crestron ממשפחת Avia זמינות לרכישה כעת בישראל וברחבי העולם, עם צפי ליציאה של דגמים נוספים בסדרה בחודשים הקרובים

היחידות הראשונות של משפחת ה-Avia החדשה מבית קרסטרון הושקו לראשונה באירוע אינפוקום האחרון וכעת יצאו לשוק באופן רשמי. על פי Crestron יחידות ה-DSP-860 וה-DSP-1280 החדישות מפשטות את התכנון, ההתקנה וההפעלה של מערכות אודיו מקצועיות בחדרי ישיבות, חדרי וועידה, אולמות כנסים ועוד. יחידת ה-DSP-1280 כוללת 12 כניסות ו-8 יציאות ויחידת ה-DSP-860 כוללת 8 כניסות ו-6 יציאות.

לדברי החברה מערכות ה-DSP ממשפחת ™Avia משלבות רכיבי האודיו ברמה הגבוהה ביותר, עם ניסיון עתיר שנים של מהנדסי האודיו המובילים בעולם לטובת פלטפורמת עיבוד אודיו קלה ופשוטה לתכנון ותפעול. מערכות ה-DSP החדישות כוללות את כל היכולות והפונקציות הנדרשות ע"י מהנדסי אודיו מקצועיים, אשר בעזרת כלי תוכנתי פשוט ואינטואיטיבי מאפשרות קבלת תוצאות ברמה גבוהה בקלות ובמהירות.

יתרונות משמעותיים לאינטגרטור
בסביבת קרסטרון אומרים כי המערכות מציעות לאינטגרטורים ביצועים ללא פשרות וכן מספר יתרונות משמעותיים על פני פתרונות חלופיים בשוק כיום ובהם: התקנה וקונפיגורציה פשוטה ומהירה בעזרת ארכיטקטורה היברידית ושיטת ה-DSP Channels Strips החדישה, יצירת ממשקי משתמש באופן פשוט ומהיר במיוחד וייצוא שלהם ישירות מכלי התוכנה של ה-DSP לכל מסך מגע של Crestron, ביצוע כיוונים אקוסטיים בקלות ובמהירות לכל חלל בעזרת כלים מובנים כגון Spectrum Analyzer ופרופילים מוכנים לסדרות הרמקולים של Crestron, אינטגרציה טבעית עם פתרונות נוספים של Crestron ובהם DigitalMedia, Fusion Cloud, Crestron RL2 ואחרים ועוד.

החברה הודיעה כי דגמים נוספים ממשפחת ה-Avia יהיו זמינים לרכישה בקרוב, ויכללו יכולות מתקדמות נוספות כגון – Acoustic Echo Cancellation, חייגני SIP ו-POTS ותמיכה ב- Dante. בנוסף פורסם כי בקרוב יצטרפו למשפחת Avia מגברים רב ערוציים תואמים. המגברים החדשים של Crestron, עם חיבוריות IP לטובת ניטור ובקרה ישלימו את קו ה-DSP של החברה. הם יהיו זמינים בתחילת שנת 2017, ויחד עם מערכות ה-DSP יספקו פתרון אמין ומנוהל למערכות עיבוד אודיו.

צפו בהדגמה של הפתרון

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל