Epson ישראל והאלוף האולימפי יוסיין בולט תורמים לקידום החינוך

תורמים 100 מדפסות ומקרנים לעמותות המקדמות חינוך לילדים. 

התרומה של חברת המדפסות והמקרנים המובילה ושל הספורטאי האולימפי בעל 8 מדליות הזהב, כוללת מדפסות הזרקת הדיו EcoTank חסכוניות ומתקדמות כמו גם מקרנים ייעודיים לתחומי החינוך. המטרה: סיוע בצימצום פערי חינוך. בולט: Epson  ואני חולקים את אותם ערכים שבונים עתיד טוב יותר. 

 

חברת Epson, מהיצרניות המובילות בעולם של מדפסות וציוד הדמיה לבית ולעסקים, תורמת 100 מדפסות EcoTank לעמותות ישראליות המתמחות בחינוך ילדים ובני נוער. במקביל, מקרנים של Epson המיועדים לתחום החינוך יתרמו לקרן אתנה. המהלך שמתבצע במדינות שונות וגם בישראל, הוא חלק משיתוף פעולה עם קרן הרווחה Usain Bolt Foundation של אחד האנשים היותר מוכרים ומוכשרים בספורט העולמי, יוסיין בולט, האיש והאגדה הספורטיבית שידוע בפעילותו לקידום מטרות חינוכיות. 

בין העמותות שייהנו מהתרומה, נמצאות עמותת ׳תפוח׳ שמקדמת חינוך טכנולוגי בפריפרייה החברתית והגאוגרפית בישראל, עמותת 'חינוך לפסגות', שיוצרת הזדמנות שווה להצלחה לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות החיים בפריפריה באמצעות חינוך והעשרה ו"סאסא ‬סטון",  ארגון ‬חינוכי-חברתי ‬השותף לקידום תחום החינוך לילדים המאושפזים בבתי החולים. קרן אתנה, ששמה לה כמטרה להעצים את המורות ומורים בישראל ואחראית, בין השאר על מיזם ״מחשב נייד לכל מורה״ תזכה לתרומה של מקרנים שיותקנו במיזם ׳מעבדת הדמיון׳ של קרן אתנה, מיזם חדש במסגרתו מתקינה הקרן בבתי ספר, חדרים שמאפשרים להדגים מציאות מדומה על קירות הכיתה. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון

לדברי אלי חזן, מנהל המכירות לשוק הקמעונאי מ-Epson ישראל, תרומת המדפסות לילדים ולבני נוער, היא הדרך של החברה לתת בחזרה לקהילה בה פועלת החברה. ״זו הרגשה נפלאה לראות שילדים בפריפריה וכאלה שלא נהנים מנגישות יום-יומית לטכנולוגיה, מקבלים הזדמנות לשדרוג היכולות שלהם. אנו מאמינים שלכל ילד באשר הוא מגיעה הזכות להתחלה טובה של חייהם וגישה לטכנולוגיה עכשווית היא ללא ספק אחד הכלים המנצחים״.

מוקדם יותר השנה נבחר בולט לשמש בקמפיין תחת הכותרת Just Fill and Chill – "רק למלא ולשכוח", כ׳פנים׳ של מדפסות ה-EcoTank של Epson. בולט, המחזיק ב-8 מדליות זהב, אמר שהוא שמח להתחבר ל-Epson ולהפיץ את בשורת המדפסות שלה וכי הוא משתף פעולה אך ורק עם מותגים שהוא מאמין כי הן יכולות לבצע שינוי לטובה בחיי הכלל. ״מדפסות ה- EcoTank מסירות רבים מהתסכולים של אלה שעדיין עושים שימוש במדפסות המצויידות במחסניות דיו מזהמות, אבל, זה הרבה מעבר לכך… Epson ואני חולקים את אותם ערכים שבונים עתיד טוב יותר״. 

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל