יום רביעי , אפריל 14 2021

IBASE מציגה נגן מדיה לשלטים דיגיטליים המבוסס על פלטפורמה של אינטל

IBASE מציגה נגן מדיה לשלטים דיגיטליים המבוסס על פלטפורמה של אינטל, AVmaster
שליטה בתריסר תצוגות מרובות מסכים בו זמנית (תמונה: IBASE)

 

IBASE חשפה את ה SignaturePro SP-63E, נגן מדיה מרובה יציאות המיועד לתחום השילוט הדיגיטלי, ובעיקר לאלו שרוצים להריץ תצוגות מבוססות קירות וידאו. לפי החברה מדובר ביישום שהיא מציעה למודולים לפלטפורמה של אינטל (Intel) המשלבת בין מודולים של Arria 10 FPGA יחד עם מעבדי vPro Core וטכנולוגיית תוכנה להאצת מדיה (MARS). פלטפורמה זו מאפשרת ביצועים מיטביים לבניית קירות וידאו בעלות נוחה יותר, עם חיבור של עד 12 מסכים ליציאות HDMI ועם תמיכה בהדמיית EDID מובנית, יכולת לכידת פריים אחרון והצגת ומעקב אחרי תפקוד המסכים – כשלפי החברה מדובר בשילוב שמספק פריצת דרך בתעשייה.

לפי IBASE השימוש במעבדים ובתוכנה של אינטל מספק את היכולת ה של SignaturePro SP-63E לתמוך בתריסר תצוגות מרובות מסכים, מול רוב המתחרים בשוק אשר יכולים לתמוך בשתיים עד ארבע תצוגות לכל היותר בו זמנית, ולעשות זאת במהירות בהיבט של הזרמת התוכן, וללא פגיעה באיכות התצוגה.

התמיכה ב-EDID באופן מובנה מאפשרת למשתמשים לבחון את המצב באתר במטרה לפתור בעיות או תקלות הקשורות לתצוגות עצמן, לרבות הכבילה שלהן. מודולי ה-FPGA המשולבים יכולים ללכוד את הפריים האחרון שהוצג למקרה של תקלת מערכת. בנוסף משולבת במערכת טכנולוגיית iSMART המאפשרת הדלקה/כיבוי לפי לוח זמנים ותכונות אחרות לחיסכון באנרגיה.

"IBASE גאה בתכנון מערכת ה SP-63E רבת העוצמה המבוססת על היכולות של אינטל. מדובר בפתרון השילוט הדיגיטלי מרובה היציאות היחיד שמציע יכולת לכידת פריים אחרון וכן פונקציות ניטור תצוגה. הלקוחות שלנו תמיד ציפו לקבל פלטפורמה כזו שמציעה ביצועים עילאיים, אינטגרציה ברמה גבוהה, יכולת התאמה גדולה יותר וכן עלויות תחזוקה נמוכות יותר", אמר ארצ'ר צ'יאין, מנהל קו מוצרי השילוט הדיגיטלי בחברה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל