מנכ"ל Foxconn: "טכנולוגיית IGZO עדיפה עשרות מונים על OLED"

בשבוע שעבר השלימה הענקית הטיוואנית Foxconn באופן רשמי את השתלטותה על תאגיד מוצרי הצריכה היפני הגדול Sharp בסכום של 3.5 מיליארד דולר בתמורה לשני שלישים מהאחזקות בו. העסקה סיפקה לשארפ כמות גדולה של מזומנים אשר צפויים לשמש לייצור המוני של מסכים בטכנולוגיית OLED בה צפויה חברת אפל וחברות נוספות להשתמש בטלפונים החכמים ובמסכים בדגמים הבאים של מוצריהם. Foxconn  מבקשת להדביק את הפערים בין שארפ למתחרותיה הקוריאניות בתחום התצוגה ביניהן סמסונג ו-LG ולמצב אותה כשחקנית מפתח ובעלת השפעה בתחום התצוגה.

חברת Foxconn, אשר ידועה רשמית בשם Hon Hai Precision Industry הינה היצרנית הגדולה ביותר בעולם של רכיבים אלקטרוניים והיא מעסיקה מעל ל-1.3 מיליון עובדים המייצרים רכיבים אלקטרוניים למגוון מותגים מובילים בתור ODM ביניהם מוצרי אפל וסוני.

במסיבת עיתונאים משותפת לשתי החברות, הביע מנכ"ל Foxconn  טרי גו בטחון רב ביכולתה של שארפ לחזור לעמדה מובילה בשוק באמצעות יכולותיה הטכנולוגיות. גו הצביע על טכנולוגיית התצוגה (IGZO)  ((indium gallium zinc oxide) המשמשת במוצרים כמו ה- IPAD ואשר לדבריו צפויה להחליף את טכנולוגיית ה-OLED עם יכולות יוצאות דופן המעניקות גמישות וחיסכון רבים יותר. גו הוסיף ואמר כי הוא מצפה שטכנולוגיית IGZO תהיה בעתיד בשימוש ב-60% ממסכי שארפ לעומת 40% מסכים בטכנולוגיית OLED, על פי אופי השימוש.

צפו: הדגמה של טכנולוגיית IGZO

, מנכ"ל Foxconn: "טכנולוגיית IGZO עדיפה עשרות מונים על OLED", AVmaster מגזין המולטימדיהבהתייחס לבעיותיה הפיננסיות הנוכחיות של שארפ אמר גו כי "החזרת החברה על הפסדיה ובעיותיה הפיננסיות למסלול לא תהיה משימה קלה אלא כזו שתצריך מאיתנו עבודה קשה, אני לא הולך להמתיק את האתגרים, אבל יש לנו תכנית ומפת דרכים ברורה שתאפשר לשארפ לשחק תפקיד מפתח במוצרי הצריכה של הדור הבא וכן בתחומי האינטרנט של הדברים (IoT) ויישומי הבית החכם".

בהתייחס לעתידם של מעל ל-47 אלף עובדי שארפ אמר גו כי "אנו מפרישים מדי שנה כ-5%-3% ממצבת העובדים בעלי הביצועים הנמוכים מדי שנה", אולם בנוגע לחברת שארפ אמר "אנחנו מנסים לשמור על כל המשרות הקיימות בשארפ"  הוא חתם את הדברים באמירה: "אם לא נצליח להניע שינויים  מהותיים בחברה, המתחרים הבינלאומיים שלנו יאכלו אותנו חיים".

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל