כתבות נוספות בנושא

כמה פעמים תכננתם להתחיל את הישיבה בזמן, אבל מצאתם את עצמכם מחפשים את המתאם הנכון שבעזרתו תוכלו להציג את התוכן? פתרון פשוט ונוח דואג שזה לא יקרה יותר!

הישיבה מתחילה, הנוכחים דרוכים והמצגת שעמלתם עליה רבות מוכנה ומזומנה להיות מוקרנת בחגיגיות. אבל רגע לפני שזה קורה, אתם מוצאים את עצמכם מסתבכים עם איתור המתאם הנכון שיתאים להתקן שלכם, או מכלים זמן יקר בחיפוש עקר עבור התקן שאבד. כעבור רבע שעה מייגעת הישיבה מתחילה, עם הרבה פחות מרץ ועם נוכחים מכובדים שזעים בכסא באי נוחות. הסיטואציה הזו מוכרת לכם? אם כן, הכירו את KRAMER AD RING, הטבעת שהולכת להפוך את משימות השיתוף שלכם לקלות במיוחד.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

KRAMER AD RING על קצה המזלג

היצרנית הישראלית, הבינלאומית בתחום האודיו-וידאו 'Kramer Electronics', השיקה פתרון פשוט ומהפכני שיבטיח שבפעם הבאה שתזדקקו להתקן – הוא פשוט יהיה שם בשבילכם. על KRAMER AD RING מותקנים חיבורים ומתאמי תצוגה המתאימים למגוון רחב של התקנים, אשר יאפשרו לכם לבחור בדיוק את מה שאתם צריכים לצורך הספציפי. הטבעת עשויה נירוסטה עמידה אשר מבטיחה קלות נשיאה, יעילות מתקדמת והכי חשוב – חסכון אדיר בזמן.

יתרונות

  • מגוונת – על הטבעת יחכה לכם סט שלם של מתאמי תצוגה המותאמים לכל מקום ולכל מכשיר
  • מאובטחת – עמידות בלתי מתפשרת ואבטחה מירבית תוודא שהמתאמים לא הולכים לאיבוד
  • יעילה – לא עוד פגישות או ישיבות שמתבזבזות על בעיות חיבור שונות!
  • חסכונית – הודות לכבל האבטחה של הטבעת, ההוצאות הכרוכות עקב אובדן מופחתות באופן משמעותי
  • נוחה – הפתרון המושלם לבלבול הכרוך בהבאת התקנים לא מתאימים באופן עצמאי
  • מרשימה – מקצוענות באירוח לקוחות, שותפים או קולגות

המטרה: מקסום זמן

חומר הגלם היקר ביותר של הארגון הוא ללא ספק העובדים, והמשאב היקר ביותר שלהם הוא הזמן. בקרמר מבינים זאת ועומלים ללא ליאות על פיתוח עזרים טכנולוגיים שיאפשרו לעובדים בארגון שלכם ולכל מי שזקוק לכך לנצל את הזמן שלו באופן מיטבי. בעזרת KRAMER AD RING הפגישות תהיינה יעילות יותר והזמן היקר המוקדש לישיבות רבות משתתפים או לפגישות עם לקוחות יהיה אפקטיבי ביותר, ואפילו יותר מכך- לא רק שהישיבות תתחלנה באופן המתוכנן ובצורה זורמת יותר, אלא שגם תדמית החברה תעלה פלאים.

התקן ה KRAMER AD RING  מתאים לכל התקנת AV גם של יצרנים אחרים וללא תלות בסוג הציוד הקיים בארגונכם.

גאווה ישראלית – בכיס שלכם!

חברת 'Kramer Electronics' היא חברה בינלאומית המוכרת בכל העולם בזכות חדשנותה במהלך 37 שנות פעילות. מטה החברה ממוקם בירושלים ולחברה משרדים ב 26 מדינות, מעל 100 נציגויות ו 3 מרכזי פיתוח ברחבי העולם.  לא מכבר הוקם בישראל מרכז הדרכה החדשני, בו מקיימת החברה הסמכות והדרכות לכלל לקוחותיה, הממוקם באייר-פורט סיטי וזאת כחלק מתוכנית ההדרכות הגלובאלית Kramer Academy.

אז בפעם הבאה שהשאלה "היי, למישהו יש חיבור שמתאים ל-?" נזרקת לחלל האוויר – שלפו את ה KRAMER AD RING

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל