מוטי גוטמן. צילום-עידן גרוס

מטריקס ממזגת את פעילות הייעוץ הניהולי לתעשייה של קבוצת אביב עם פעילות הייעוץ הניהולי של פרוגרמה

חברת הטכנולוגיה מטריקס מודיעה על מיזוג  פעילות בין שתי חברות-בנות שלה בתחום הייעוץ הניהולי: חברת Programa וחטיבת הייעוץ הניהולי לתעשייה של חברת AVIV. תחת הפעילות החדשה, החברה תספק ללקוחותיה ייעוץ ניהולי רחב, תהליכי, אסטרטגי, תפעולי וטכנולוגי, ולקוחותיה ייהנו מגישה אינטגרטיבית המחברת בין התכנון האסטרטגי לביצוע התפעולי, ומיישום פתרונות טכנולוגיים והנדסיים, שיעניקו ערך מוסף משמעותי.

הפעילות המשותפת תממש את הידע, הניסיון והמוניטין רב השנים של שתי החברות בקרב לקוחות מובילים בתעשייה, בקמעונאות ובעולמות השירות, ותמנף את הפעילות הבינלאומית הענפה של חברת Programa , אשר לה לקוחות ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם, ביניהן חברות כמו  קוקה קולה (החברה הגלובלית באטלנטה), צ'יקיטה, משווקת ומגדלת הבננות הגדולה בארה"ב ובאירופה, ויאנסן, חברת הפארמה של ג'ונסון אנד ג'ונסון. 

"המיזוג בין פעילות הייעוץ לתעשייה בחברת AVIV לבין Programa הוא צעד טבעי בהתפתחותן של שתי החברות," אומר מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס "לכל אחת מהחברות, ניסיון רב שנים, ותחומי מומחיות שונים בתחום הייעוץ הניהולי לתעשייה. השילוב ביניהן, תחת המעטפת הטכנולוגית של מטריקס, צפוי להביא בשורה של ממש לשוק הייעוץ הניהולי בישראל."

 פעילות הייעוץ הניהולי לתעשייה תפעל מתוך מטה חברת Programa ברעננה. במסגרת זו, דקלה מור, שעומדת בראש חטיבת הייעוץ הניהולי בחברת AVIV  , תמונה  לסמנכ"ל פיתוח עסקי , ולחברת הנהלה ב-Programa  , ותמשיך להוביל את הפעילות העסקית של ייעוץ לתעשייה תחת ניהולו של מנכ"ל Programa  , רפי טומשוף. חברת AVIV תמשיך להוביל את אשכול ההנדסה בחברת מטריקס תחת ניהולו של מנכ"ל החברה, קובי בן-משה.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG