קרדיט - אתר HP Poly

עוד לא התייצב הפיקסל מההכרזה האחרונה, זו שהקפיצה את משתמשי ה MTR דור קדימה, והנה מגיעה הכרזה נוספת שמספקת ערך אמיתי גם למשתמשי האנדרואיד. קבלו את הבשורה לחללים גדולים ומורכבים הדורשים תשומת לב מבית HP Poly. 

נתן גולדשטיין, Senior Solution consultant and filed intelligence :"מדובר במודולריות וחוכמה אלגנטית לכל תכנון ועיצוב של כל פתרון ויעוד העולה על הדעת. פתרון NextGen שהוא המוח המרכז את כל ה'פריפריאלים' ולכן מאפשר חיבור מודולרי לפי הצורך והכל בהתקנה פשוטה ונטולת מורכבות. 

ה G62 למעשה מביא את כל מה שנדרש לפי פידבקים מלקוחות ופרטנרים שיושמו בפיתוחו במטרה להשיג התקנה וחוויית שימוש "שקופה" לחללים ולצרכים המורכבים ביותר בפשטות ואלגנטיות". 

בין יתר היכולות :

– מיקרופוני שולחן (LLAN)

– מקרופוני תקרה (LLAN

– מצלמות שונות (LLAN)

– מסך שליטה TC10  (IP)

– פתרון BYOD מובנה

נתן גולדשטיין. צילום - יצחק פוגל
קרדיט - אתר HP Poly

גודלשטיין: "מדובר במוצר שפיתוחו ארך כשלוש וחצי שנים. זהו מכשיר בעל יכולות מדהימות וגם אנחנו לומדים את כולן ומה שהכי חשוב הוא תג המחיר האטרקטיבי שלו". (יפורסם בקרוב) 

"על מנת לפשט את עוצמת ההכרזה הזו בתוך מבול ההכרזות האחרונות, אוסיף כי ה-G62 מחבר את חלקי הפאזל השונים ובאמצעותו יכול הארגון ליהנות מיישומים מורכבים ומגוונים, בין אם זה בשיתוף עם ה V52, ה E360 ושילובים מעניינים נוספים כמו מצלמת ה E70

"אנחנו יכולים להגיד בביטחון ש HP Poly מביאה למגרש את מה שהתעשיה באמת צריכה ומחפשת; חוויה מלאה, "עגולה", יעילה, פשוטה ואלגנטית. כמו שהבטחנו – 2024 תהיה עמוסה בהכרזות. צפו להכרזה נוספת בקרוב מאוד".  

קרדיט תמונה ראשית – אתר HP Poly

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG