Nextel ו Poly מחבקות את השותפים לדרך בערב מהנה של הוקרת תודה

נקסטל מערכות, נציגי החברות הישראליות הצועדות עמה מזה שנים בדרך משותפת וחברי ההנהלה של Poly ישראל ואירופה, התכנסו לערב מוצלח ועמוס חוויות, אנרגיות גבוהות, הוקרות תודה על עשייה משותפת ומאמצים מיוחדים וקינוח עם תוספת של סרט בהקרנת בכורה במיוחד עבור האירוע. העוצמה האופיינית להיכרות העמוקה ורבת השנים, ההערכה ההדדית ומערכות היחסים היציבות המבוססות על אמון וכבוד, הורגשו בהחלט.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Yam Lavi for AVMASTER

העבודה, השגרה והשחיקה דורשות לעצור מעת לעת, וזה בדיוק מה שעשו אתמול כ 180 אורחים, שותפים לדרך עסקית ובני/בנות זוגם, באירוע מהנה במיוחד בסינמה סיטי. 

דן אנגל, מנהל אזורי ב Poly, מסכם את האירוע במילים "היה אירוע מרשים וייחודי". לפי אלבום התמונות (המצורף בהמשך) זו אכן התחושה הניכרת אצל כולם. עוד לפני הסרט "אלביס", המבוסס על סיפור חייו של הזמר המפורסם, חברי Nextel ו Poly, המפיצה בישראל של המובילה העולמית בתחום מערכות Video & Voice, חגגו עם האורחים והעניקו תודות ותעודות על הישגים והסמכות. אקו סיסטם "של פעם", עם שפע חום אנושי וחיבוקים של חברים לדרך.

ערך לכל שרשרת האספקה

"הערך הראשון במעלה בכל הסמכה הוא עבור הלקוח הסופי", אומר אנגל ומוסיף: "משווק בעל הסמכה צובר ידע וניסיון המשתקפים בערך מוסף אמיתי ללקוח. משווק של NEXTEL המוסמך למערכות Poly פוגש את הלקוח ומהווה גורם מקצועי היכול לייעץ ולכוון אותו בבחירת הפתרון הנכון והמדויק ביותר עבורו. לתפישתנו זהו בדיוק הנתיב לפרויקט מוצלח. 

"הניצחון השני בעבודה מנוהלת ידע, מתמקד ברווח למשווק עצמו המתבטא בקבלת גישה רחבה יותר לידע בנוגע למערכות לרבות היצרנית עצמה. ככל שהוא מעמיק ומתקדם במסלול ההסמכות כך הוא מבדל עצמו מהתחרות. נקודה חיובית נוספת היא היכולת של המשווק להגיש מענה למכרזים בהם נדרשת הסמכת יצרן כפי שנהוג בעולמות ה IT. בסופו של דבר מדובר על שרשרת אספקה אמינה, מבוססת ידע המתעדכנת באופן תדיר; החל מהיצרן, עובר במפיץ, דרך המשווק ועד למשתמש הסופי, המקבל ערך מוסף ובטחון בבחירתו בפתרונות שלנו" 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
Yam Lavi for AVMASTER

מה הלאה ?

אנגל מסכם את דבריו בהתייחסות למצב שוק ה Video וכמי שמאחוריו קילומטראג' של למעלה משני עשורים, מעניין היה לשמוע שהוא מעולם לא חווה מודעות וביקושים גבוהים כפי שקורה בשוק כעת. השנה האחרונה ממחישה זאת והוא מעודד את השותפים לדרך להמשיך להוביל את ההזדמנויות הרבות כאשר Poly ו Nextel ערוכות לשתף פעולה, לתת את השירות המהיר והמקצועי ביותר ולהמשיך לצמוח יחד.

תמיר שמואלי, Nextel: "סיפוק גדול קיים ביכולתנו לערוך אירוע שנועד כל כולו ובראש ובראשונה לאנשים שצועדים יחד איתנו לאורך שנים. אנחנו מאד מעריכים אותם על האמון בדרך המשותפת, על גישתם המקצועית וכמובן על בחירתם החוזרת בנו, גם ובעיקר בזמנים מאתגרים בהם נדרשת לא מעט סבלנות לאור חוסר בזמינות של מערכות, עיכובים באספקות כתוצאה מביקושים כלל עולמיים וכיוצ"ב. 

"אנחנו בהחלט מודעים למבוקש מאיתנו, שואפים ללא הרף להשתפר ומרגישים היטב את עוצמת הקשרים החזקים עם האנשים המלווים אותנו. זהו בדיוק הערך המנחה אותנו כשותפה עסקית ואותו תמיד נשאף ליישם – להעניק מערכות בעליונות טכנולוגית המלווים בידע ושירות ראויים ולצד החיבור של כולנו לפן האנושי. מבחינתנו זו מהותה של שותפות לדרך". 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Yam Lavi for AVMASTER
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל