מיקרוסופט ממשיכה לפתח את יכולות הקולבוריישן ב-Office על גבי ה-Surface Hub

, מיקרוסופט ממשיכה לפתח את יכולות הקולבוריישן ב-Office על גבי ה-Surface Hub, AVmaster מגזין המולטימדיהבאוקטובר הודיעה מיקרוסופט על שחרורו של עדכון חשוב, אשר צפוי היה להגיע לכלל משתמשי Windows 10 עד לתחילת חודש זה (נובמבר) באמצעות Windows Update. העדכון כולל בשורה עבור ה-Surface Hub, מסך המגע של מיקרוסופט לעבודה קבוצתית במשרד והוא מאפשר כעת למשתמשים להוסיף הערות (Annotations)  ב-Word ,PowerPoint ו-Excell וכן יכולות Whiteboard מובנות כגון כלי ציור (Toolbar) מתוך המסך עצמו (יכולות Smartboard).

בנוסף תתאפשר כעת שמירה והצגה של ה-Whiteboard ישירות מחשבון ה-OneDrive של המשתמש. העדכון כולל תמיכה בתוספי צד ג' הבאים:

Biamp TesiraForte CI / Jabra 810 / Logitech Group / Logitech PTZ Pro / Polycom CX5100.

ה-Surface Hub הוא כלי קולבוריישן מבית מיקרוסופט: מסך מגע ענק בגדלים של 55 או 84 אינטש וברזולוציה של 4K המיועד לעבודה קבוצתית, סיעור מוחות, דיונים ועוד. המסך כולל זוג מצלמות המחוברות לשירות Skype for Business, הוא מצוייד בעט סטיילוס רגיש ללחץ ומופעל באמצעות Windows 10.

צפו בהדגמה:

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל